Materiał Partnera

Meble kuchenne na wymiar – inwestycja, która się opłaca

Meble kuchenne na wymiar – inwestycja, która się opłaca

Kuchnia to serce naszego domu, dlatego tak ważne jest, aby była funkcjonalna i piękna zarazem. Meble kuchenne narażone są na intensywną eksploatację, a przy tym muszą spełniać szereg naszych oczekiwań – ważna jest odpowiednia ilość miejsca do przechowywania, wygoda przyrządzania posiłków oraz walory wizualne kuchennej zabudowy. Jeśli chcemy, aby kuchnia była ergonomiczna i stylowa, zamówmy meble kuchenne na wymiar.

Postaw na najwyższą jakość

Kuchni nie remontujemy co sezon. Dlatego, jeśli decydujemy się na wymianę kuchennej zabudowy, pamiętajmy, że będzie nam służyła przez wiele lat. Ważne więc, żeby była wykonana z wysokiej klasy materiałów i starannie wykończona. Oczywiście istotne są także względy estetyczne – zdecydujmy się na kuchenne fronty w naszym ulubionym stylu. Obecnie wyjątkowo modne są jasne kuchnie z drewnianymi blatami, które znakomicie pasują do aranżacji w stylu skandynawskim. Na topie są także kuchnie szare, czarne i drewniane, które pasują zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Niezależnie od tego, jaki kolor będą miały fronty naszych szafek, pamiętajmy, żeby wykonane były z dobrych materiałów i z wyjątkową starannością. Kuchnie zamówmy więc w zaufanej firmie Rigon z Gdyni, która wykonuje także meble łazienkowe, meble biurowe, szafy przesuwne oraz meble do sypialni.

Idealnie dopasowane

Kuchnie na zamówienie mają znaczącą przewagę nad tymi ze sklepu meblowego. Przede wszystkim kuchnie na wymiar idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu lub o nietypowym kształcie, czego nie można powiedzieć o kuchniach ze sklepu, które egzamin zdadzą tylko w ustawnych i standardowych wnętrzach. Kuchnia na wymiar daje nam szansę na idealne dopasowanie mebli do konkretnej przestrzeni, dzięki czemu zagospodarujemy każdy zakamarek, co jest szczególnie ważne w małych kuchniach. Mamy także wpływ na to, jak będą wyglądały nasze szafki i jaka będzie ich ilość. Do my decydujemy między innymi o ilość szuflad. Od nas zależy także rodzaj materiału, z którego zostaną stworzone fronty, ich kolor i zdobienia. Stolarz weźmie pod uwagę wszystkie nasze oczekiwania i wskazówki, dzięki czemu nowa kuchnia na pewno spełni nasze oczekiwania.

Kuchnia na zamówienie to świetna inwestycja. Kuchenne fronty i szafki wykonane przez doświadczonego specjalistę będą nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie.

Opracowanie:
Gdynia, al. Zwycięstwa 62 lok. 83
tel. 575 133 019
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz