Materiał Partnera

Logistyka ślubu i wesela – jak zadbać, by goście dotarli na miejsce bez problemu?

Logistyka ślubu i wesela – jak zadbać, by goście dotarli na miejsce bez problemu?

Uroczystości rodzinne to wspaniała okazja do spotkania po latach. Kilka pokoleń zebranych w jednym miejscu, by wspólnie świętować ślub, rocznicę ślubu lub urodziny – nie ma chyba nic piękniejszego. Wymaga to jednak dużych umiejętności organizacyjnych ze strony gospodarzy. Musimy zadbać nie tylko o jedzenie czy muzykę, ale również o bezpieczny transport gości.

Logistyka wesela

Wśród uroczystości rodzinnych największą skalę ma zdecydowanie ślub i towarzyszące mu wesele. To wyjątkowe wydarzenie, którego nie można powtórzyć, dlatego tyle uwagi każda młoda para poświęca jego organizacji.

Mało kto z nas ma w domu warunki, które umożliwiają zorganizowanie przyjęcia weselnego na kilkadziesiąt lub kilkaset – a i takie wesela się zdarzają – osób. Zazwyczaj więc wynajmujemy salę w restauracji czy hotelu, gdzie profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół – na jedzeniu rozpoczynając i dekoracjach kończąc. Zespół lub DJ zajmie się zapewnieniem gościom rozrywki i dobrej muzyki do tańca.

Nasza troska o gości nie może jednak zakończyć się na przygotowaniu wesela i wysłaniu zaproszeń. Powinniśmy zadbać też o to, czy wszyscy goście mogą bez problemu dotrzeć na ślub. Może się bowiem okazać, że niektórzy, zwłaszcza starsi członkowie rodziny, nie mają samochodu. O ile w większości przypadków dojazd do kościoła nie będzie stanowił problemu, to przejazd do sali weselnej okaże się trudniejszy. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług autokarowych. W ten sposób zapewnimy naszym gościom kilka rzeczy. Po pierwsze, bezpieczny transport, a po drugie – komfortowe warunki podróżowania.

Autokar na wesele

Firmą przewozową, która w swojej ofercie ma między innymi transport gości na uroczystości, jest Keiso lokalizowana w Przedeczy. Oferowany przez nią autobus VIP stworzony jest do zadań, gdzie znaczenie ma wygoda pasażerów. Przewóz osób na imprezy to usługa wprost idealna na potrzeby wesela i ślubu. Nie tylko pozwala zagwarantować, że goście bez problemu dotrą na miejsce, ale też usprawni sam przejazd z kościoła do restauracji czy hotelu, gdzie odbywa się wesele.

Jeśli rodzina mieszka w stosunkowo blisko położonych miejscach lub jeśli możliwe będzie zaplanowanie trasy, która pozwoli ich przewieźć, możemy zaangażować firmę przewozową, aby zajęła się również tym.

Inną zaletą przewozów autokarem jest bezpieczeństwo podróżujących. Goście mogą wtedy swobodnie się bawić i nie martwić koniecznością długiej jazdy nad ranem lub noclegiem. A jeśli miejsce, gdzie weselnicy mają nocować po przyjęciu, jest oddalone od restauracji? Tu też sprawdzi się autokar. To opłacalne rozwiązanie, ponieważ i tak zazwyczaj w jednym hotelu umieszczonych będzie nawet kilkunastu gości.

Opracowanie:
Przedecz, Kościuszki 29
tel. 666 325 793
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz