Materiał Partnera

Kurs prawo jazdy kategorii B? Tylko w ośrodku „Przemek”!

Kurs prawo jazdy kategorii B? Tylko w ośrodku „Przemek”!

W Polsce każdego roku uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych uzyskuje kilkadziesiąt tysięcy osób. Aby przejść jednak coraz bardziej restrykcyjne egzaminy WORD, ważne jest wcześniejsze bardzo dobre przygotowanie. Takie można uzyskać w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Przemek”, który działa w Nysie. Kursanci uzyskują tam edukację opartą o nowoczesne modele nauczania teoretycznego oraz praktycznego!

Renomowana szkoła jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Przemek” zdobył zaufanie wielu kursantów głównie dzięki kompleksowości oferowanych usług. W tej szkole jazdy szkolone są osoby, które chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia pojazdów kategorii B. Warto przy tym wiedzieć, że ośrodek ten opiera swoją wysoką jakość działalności o pomoc uczniom na każdym etapie działań. Od założenia tak zwanego Profilu Kandydata na Kierowcę, przez pełne przeszkolenie teoretyczne i praktyczne, po przeprowadzenie egzaminu wewnętrznego, który pomaga pomyślnie przejść egzaminy w WORD. 

Pamiętaj! W ośrodku szkoleniowym „Przemek” realizowane są również kursy prawa jazdy kategorii A i T, a także kursy doszkalające!

Komfortowe warunki nauki

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Przemek” stawia na bezstresową atmosferę nauczania. W ten sposób kursanci szybciej przyswajają wiedzę i błyskawicznie poprawiają błędy oraz nieprawidłowe nawyki. Intensywnemu oraz skutecznemu kursowi sprzyja wykorzystanie miejskich aut marki Renault Clio, które doskonale pozwalają na zapoznanie się ze wszystkimi kwestiami dotyczącymi prowadzenia pojazdu. Samochody te wyposażone są również w odpowiednie systemy bezpieczeństwa, a także w te wspomagające jazdę. Jeśli chodzi o komfortowe warunki nauki, warto wiedzieć, że instruktorzy szkoły „Przemek”, na zajęcia praktyczne często przyjeżdżają po kursantów we wskazany przez nich adres.

Nowoczesne modele nauczania

Szkolenia kierowców w ośrodku „Przemek” są nastawione przede wszystkim na praktykę. To ona bowiem pozwala z opanowaniem wybrnąć nawet z niebezpiecznych sytuacji drogowych. Kursanci uczeni są również szacunku do drugiego kierowcy, a także innowacyjnych technik jazdy antypoślizgowej, czy tej w innych ciężkich warunkach. Istotne jest to, że jazdy praktyczne realizowane są najczęściej na trasach egzaminacyjnych, co pozwala na łatwiejsze przejście egzaminu WORD. Jeśli chodzi zaś o kształcenie teoretyczne, w szkole jazdy „Przemek”, oparte jest ono o serię cotygodniowych wykładów, na których analizowane są różne sytuacje drogowe, a także o wykorzystanie nowoczesnych programów komputerowych. E-learning to dzisiaj świetny sposób, na przyswojenie prawa drogowego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz