Materiał Partnera

Kiedy można uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela?

Kiedy można uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela?

Niestety, każdemu z nas mogą przydarzyć się sytuacje, prowadzące do wypadków skutkujących utratą zdrowia lub zniszczenia mienia. Wówczas, możemy ubiegać się o odszkodowanie od ubezpieczyciela. Co jednak zrobić, jeśli proponowana przez niego kwota nie spełnia naszych oczekiwań i jest zbyt niska lub gdy ubezpieczyciel odmawia wypłacenia odszkodowania? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, znalazłeś się we właściwym miejscu.

Zaniżona kwota odszkodowania to niestety coraz powszechniejsze zjawisko. Co zrobić, aby otrzymać kwotę, która będzie satysfakcjonująca? Przede wszystkim warto zgłosić się po pomoc do profesjonalistów, którzy specjalizują się w tego typu sytuacjach. Zaufaniem klientów cieszy się Biuro Odszkodowawcze Wetto w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki wsparciu firmy otrzymamy należne nam odszkodowanie lub dopłatę do wcześniej otrzymanej kwoty.  

Za niskie odszkodowanie

Poszkodowany powinien otrzymać od ubezpieczyciela kwotę, która będzie adekwatna do poniesionych przez niego strat. Niestety, w wielu wypadkach zdarza się, że kwota jest przez ubezpieczyciela zaniżana. Jeśli w okresie ostatnich 3 lat odnieśliśmy trwały uszczerbek na zdrowiu, mieliśmy kolizję lub wypadek i uważamy, że odszkodowanie przyznane przez ubezpieczyciela było za niskie lub spotkaliśmy się z odmową jego wypłaty, koniecznie skontaktujmy się z Biurem Odszkodowawczym Wetto.  Na jaką pomoc możemy liczyć? Firma dopłaca do odszkodowań za:

  • wypadki w pracy,
  • wypadki komunikacyjne,
  • wypadki w rolnictwie,
  • błędy medyczne,
  • śmierć bliskiej osoby,
  • opóźnione loty,
  • szkody komunikacyjne (OC, AC, częściowe i całkowite odmowy wypłat),
  • szkody powstałe w wyniku pożarów nawałnic, powodzi,
  • usadowienie słupów energetycznych,
  • niesłuszne skazanie,

Czy istnieje jakieś ryzyko?

Często obawiamy się podejmować działań, które miałyby pomóc nam uzyskać odpowiednią kwotę odszkodowania. Sądzimy, że możemy sobie tylko zaszkodzić dodatkowymi kosztami, a  i tak nasza sprawa nie zakończy się sukcesem. Nic bardziej mylnego! Należy tylko wybrać Biuro Odszkodowawcze Wetto, która dba o to, aby podjęte działania nie niosły ryzyka dla poszkodowanego. Pamiętajmy – nie stracimy wcześniej wypłaconego odszkodowania. Tak naprawę możemy tylko zyskać.

Negocjacje z bankami w sprawie kredytów w CHF

Decydując się na usługi Biura Odszkodowawczego Wetto możemy liczyć także na pomoc w obniżeniu płaconej raty kredytu hipotecznego. Jeśli kredyt we frankach rujnuje Twój budżet i spędza sen z powiek, koniecznie postaw na zaufanych profesjonalistów. Pracownicy firmy Wetto prowadzą negocjację z bankami, a ich wieloletnie doświadczenie przekłada się na ich skuteczność i ogromną liczbę zadowolonych klientów, których rata kredytu została obniżona. Firma pomaga także w odzyskaniu prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu oraz odzyskiwaniu poliso-lokat. Biuro Odszkodowawcze Wetto dochodzi również roszczeń z OFE I ZUS.

Dopłata do odszkodowania jest możliwa! Dlatego nie należy się poddawać - warto zgłosić się do firmy, specjalizującej się w uzyskiwaniu dopłat do odszkodowań komunikacyjnych i innych. Fachowcy skrupulatnie zapoznają się z naszą sprawą i zaproponują najlepszą metodę uzyskania dopłaty. To rozwiązanie niezwykle wygodne i komfortowe, które daje możliwość uzyskania dodatkowej gotówki, która pomoże nam naprawić poniesione szkody lub zatroszczyć się o zdrowie. Dzięki pomocy Biura Odszkodowawczego Wetto możemy także skutecznie obniżyć ratę kredytu. Zadbajmy o swoje finanse i skontaktujmy się z najlepszym biurem odszkodowawczym w mieście.

Opracowanie:
Brodnica, Sobieskiego 12, BIURO: ul. Strzelecka 14
tel. 693 182 224
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz