Materiał Partnera

Jakie rodzaje sit do przesiewaczy obejmuje asortyment firmy SIT-POL?

Jakie rodzaje sit do przesiewaczy obejmuje asortyment firmy SIT-POL?
Sita do przesiewaczy muszą wyróżniać się przede wszystkim dopasowaniem do konkretnych materiałów. Z tego względu renomowani ich producenci proponują  je w wielu wariantach, które dodatkowo wykonywane są zgodnie z oczekiwaniami klienta. Warto zwrócić uwagę na szeroki asortyment firmy SIT-POL, która od wielu lat zajmuje się przygotowywaniem sit do przesiewaczy. Co dokładnie oferuje?

Lekka konstrukcja

W przypadku sit każdy niemal ich parametr jest bardzo istotny i wpływa na możliwości w zakresie ich wykorzystania i eksploatacji. Z tego względu niezbędne jest zlecenie ich wyprodukowania renomowanej firmie, takie jak chociażby SIT-POL. Jednym z najczęściej wybieranych przez klientów rodzajów sit do przesiewaczy jest bez wątpienia model pleciony. Do ich przygotowania niezbędne są wysokiej jakości druty okrągłe o splocie płóciennym. Firma SIT-POL w tym celu wybiera jedynie komponenty wolne od wad, co przekłada się m.in. na żywotność stworzonych z nich sit do przesiewaczy.

Sita plecione są jednym z najważniejszych elementów zakładów zajmujących się przerobem surowców mineralnych. Ze względu na ich pracę w trudnych warunkach i narażenie na spore wibracje, rozwiązania zaimplementowane przez firmę SIT-POL pozwalają zapewnić długotrwałą eksploatację sita do przesiewaczy tego typu. Charakterystyczna jest lekkość całej konstrukcji, która również jest jednym z najczęstszych wymogów stawianych przez klientów. Bez większych przeszkód radzi sobie z nią renomowany producent – firma SIT-POL, w której szerokiej ofercie znaleźć można także wiele innych sit do przesiewaczy. Jakich dokładnie?

Sito dopasowane do oczekiwań klienta

Firma SIT-POL jako priorytet stawia zadowolenie klienta, dlatego sita do przesiewaczy przygotowane przez tego producenta wyróżniają się doskonałą jakością i przystosowaniem do oczekiwań zamawiającego. Dotyczy to również sit do przesiewania trudnych materiałów, które określa się jako prętowe bądź palcowe. Taki rodzaj również znajduje się w asortymencie firmy SIT-POL, której rozbudowane zaplecze techniczne pozwala wykonać na życzenie klienta sita harfowe lub strunowe.

Takie modele to z kolei sita metalowe o wysokich parametrach samoczyszczących, co w wielu przypadkach jest sporym ułatwieniem dla zakładu korzystającego z takiego właśnie rozwiązania. Bardzo duże obciążenia są w stanie przenosić natomiast sita szczelinowe, które również wykonywane są przez firmę SIT-POL. Jak się zatem okazuje, ten renomowany producent jest w stanie dostarczyć klientowi wiele typów sit do przesiewaczy, a niewątpliwie największym ich atutem jest bardzo wysoka jakość wykonania i dopasowanie do oczekiwań oraz potrzeb zamawiającego.

Opracowanie:
Furmanów 14a
tel. 41 374 41 08
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz