Materiał Partnera

Jaki producent oferuje najlepsze mrożone warzywa i owoce?

Jaki producent oferuje najlepsze mrożone warzywa i owoce?

Obecnie coraz więcej uwagi poświęcamy zdrowemu odżywianiu – dokładnie czytamy składy produktów i chcemy, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, ale także odpowiednio zbilansowane. Nie od dziś wiadomo, że podstawą naszej diety powinny być warzywa i owoce. Ich świetnym źródłem są mrożonki, które zachowują wszystkie wartości odżywcze i pyszny smak, a przy tym są bardzo wygodne w codziennym stosowaniu. Jednak pamiętajmy, żeby wybierać mrożone warzywa i owoce od renomowanego producenta, jakim jest firma Agram.

Zalety mrożonych owoców i warzyw

Warto podkreślić, że mrożenie jest znakomitym sposobem na konserwacje żywności i pozwala na zachowanie większości zawartych w owocach i warzywach witamin i minerałów. Mrożonki pozwalają nam cieszyć się ulubioną żywnością nawet jesienią i zimą, gdy mamy znacznie mniejszy dostęp do warzyw i owoców. Poza tym mrożonki bez wątpienia docenią wszystkie osoby zapracowane, które szukają sposobu na szybkie, smaczne i zdrowe gotowanie. Z pewnością warto mieć w zamrażalce kilka opakowań mrożonych owoców i warzyw, dzięki którym przyrządzimy smaczny koktajl lub obiad w parę minut. Jednak pamiętajmy, żeby kupować mrożonki od zaufanych producentów jak firma Agram z Lublina, która zamraża owoce i warzywa zaraz po zebraniu. Dzięki temu mrożonki są pełne witamin i minerałów oraz zachowują walory smakowe.

Oferta producenta warzyw i owoców Agram

Przedsiębiorstwo Agram dysponuje własnym laboratorium mikrobiologicznym oraz bazą surowcową, dlatego może zapewnić konsumentom najlepszy smak i wartości odżywcze. W ofercie firmy Agram znajdziemy między innymi:

  • mrożone truskawki i wiśnie,
  • mieszankę kompotową,
  • mrożony bób, groszek, szpinak, kalafior, brokuły, marchewkę,
  • mieszanki warzywne,  między innymi - leczo, włoszczyznę, mieszankę chińską,
  • mrożone zupy, np. fasolową, pieczarkową,  barszcz ukraiński, ogórkową itp.,
  • warzywa na patelnię,

Wszystkie produkty wyróżniają się najwyższą jakością, a zupy i warzywa na patelnię są skomponowane ze starannie dobranych składników, które gwarantują smaczne i zdrowe danie gotowe w kilka minut.

Obiad w parę minut dla całej rodziny

Gotowanie nie musi być trudne i czasochłonne. Zdrowy obiad dla wszystkich domowników przygotujemy w kilka minut dzięki mrożonym zupom i warzywom na patelnię od firmy Agram. Na stronie producenta znajdziemy mnóstwo inspiracji i pomysłów na smaczne i wartościowe dania, które będą pełne witamin i minerałów.

Opracowanie:
Lublin, Mełgiewska 104
tel. 81 445 25 15
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz