Materiał Partnera

Jaki dywan sprawdzi się w salonie?

Jaki dywan sprawdzi się w salonie?

Dywany to wciąż modne i często wybierane ozdoby podłogowe, które stosowane są we wszystkich typach pomieszczeń. Jednym z najważniejszych jest salon – to właśnie tutaj odbywają się przeważnie spotkania z zaproszonymi gośćmi, a także spędzany jest przez lokatorów czas wolny. Warto wybrać odpowiedni dywan, który przyniesie ukojenie stopom i będzie wyglądał atrakcyjnie. Jakie propozycje znaleźć można w ofercie renomowanego dystrybutora Hubert FHU?

Doskonałe parametry

Przy wyborze dywanu do salonu warto zwrócić uwagę na jego parametry. Oferowane przez renomowanego dystrybutora poszczególne typy dywanów charakteryzują się m.in. odpornością na ugniatanie, łatwością w utrzymaniu czystości czy wytrzymałością na ścieranie. To właściwości, które warto uwzględnić przy wyborze ozdoby podłogowej przeznaczonej do salonu. Jego intensywna eksploatacja to konieczność zastosowania odpowiednich materiałów.

Firma Hubert FHU to renomowany dystrybutor dywanów, którego szeroki asortyment obejmuje także wyroby wykonane z materiału Frise Heat Sete – to tkane dywany, które wyróżniają się nie tylko atrakcyjnymi wzorami, ale też profesjonalnie obszytymi brzegami i wysoką jakością wykończenia. Oferowane przez firmę Hubert FHU dywany tego typu świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Ze względu na wykorzystanie specjalnego materiału kolory w zależności od kąta padania światła mienią się, co zapewnia niepowtarzalne wrażenia wizualne.  Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze dywanu do salonu?

Odpowiedni wygląd

Salon to specyficzne pomieszczenie, które przeznaczone jest głównie do relaksu i spędzania wolnego czasu w komfortowych warunkach. Oprócz niepowtarzalnych wizualnie dywanów z materiału Frise Heat Sete firma Hubert FHU proponuje swoim klientom także niezwykle miękkie produkty o wysokości runa sięgającej nawet 35 mm. Tego typu dywany również świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, a dla miłośników wyjątkowo grubych dywanów zalecane są wykonane z naturalnej juty i poliestru wyroby o grubości około 50 mm.

Co ciekawe, szeroki asortyment dystrybutora Hubert FHU obejmuje również dywany przeznaczone do salonów, w których zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe. Sznurkowe dywany tkane na płasko są specjalnie przystosowane do tego typu warunków i doskonale izolują ciepło. Decydując się zatem na dywan do salonu, należy wziąć pod uwagę intensywność eksploatacji tego pomieszczenia i poszczególne parametry samej ozdoby podłogowej. Niezwykle istotny jest materiał, z którego została ona wykonana oraz wysokość runa – warto zdecydować się na dywan nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też komfortowy.

Opracowanie:
Nehrybka 96b
tel. 16 678 48 30
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz