Materiał Partnera

Jak utrzymać czystość podłóg, gdy w domu jest zwierzak?

Jak utrzymać czystość podłóg, gdy w domu jest zwierzak?

Posiadanie psa lub kota ma wiele zalet i sprawia, że rodzina ma okazję do wspólnych spacerów i zabaw. Jednak zwierzak w domu oznacza więcej pracy związanej z utrzymaniem czystości. Użycie określonych środków oraz przestrzeganie kilku zasad pozwoli w pełni cieszyć się towarzystwem naszego czworonoga i wyeliminuje przykre obowiązki!

Mruczący na kolanach kot, łaszący się pies i każde inne zwierzątko w domu ma wiele zalet, ale ich obecność wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale i obowiązkami. Jednym z nich jest utrzymanie czystości w mieszkaniu lub domu, co wymaga nieco więcej pracy niż gdyby tego czworonoga w domu nie było. Warto jednak skorzystać ze specjalistycznych środków polecanych przez firmę Womax, która działa na rynku już 30 lat, dzięki czemu może pochwalić się odpowiednim doświadczeniem, jeśli chodzi o wybór i rekomendację konkretnych środków czystości.

Jak zadbać o podłogi, gdy w domu jest pies?

Pies lub kot w domu może oznaczać wiele rzeczy: dużą ilość sierści na dywanie, podłodze lub meblach, zarysowania na podłodze drewnianej lub z paneli, nieprzyjemny zapach czy w dni deszczowe lub zimowe zacieki i mokre podłogi. Jak można w prosty i szybki sposób zadbać o podłogi, gdy w domu jest pies? Jeśli chodzi o sierść tu pomoże jedynie regularne odkurzanie lub zamiatanie podłóg. Trzeb również zadbać o futro zwierzęcia często je wyczesując. Do innych problemów warto wykorzystać dostępne w sklepie Womax środki czystości. Jest to jedyny w kraju dystrybutor chemii gospodarczej z Włoch marki Meglio. Mleczko czyszczące o zapachu cytrynowym Crema Limone 500 ml sprawdzi się, gdy doszło do zabrudzenia płytek w przedpokoju czy łazience. Środek ten nie tylko usunie nawet najcięższe zabrudzenia i nieestetyczne smugi, ale pozostawi również piękny cytrynowy zapach. Do regularnego mycia podłóg, po których biega Państwa pupil polecamy antybakteryjny płyn do podłóg Pavimenti o pojemności 1 litra. W szybki sposób pomoże wyeliminować brud, nieczystości, kurz i pozostawi piękny zapach w sprzątanym pomieszczeniu. Płyn działa delikatnie, ale skutecznie, dlatego sprawdzi się w czyszczeniu każdego rodzaju posadzek.

A co z tłustymi plamami?

Czasami zdarza się, że pupil zdecyduje, że warto zjeść swój smakołyk na naszej ulubionej kanapie lub fotelu. Albo schowa się gdzieś z ulubioną kością i ucierpi na tym nasz elegancki dywan. Jak poradzić sobie z tłustymi plamami na różnych powierzchniach? W przypadku takich problemów polecamy odtłuszczacz Lemon Spray Meglio, który jest ulubionym produktem naszych klientów! Skoncentrowana formuła sprawia, że środek posłuży nam naprawdę długo! Pozwala na usunięcie najbardziej uciążliwych zabrudzeń z niemal każdej powierzchni. Plama na dywanie, kanapie, ubraniu lub butach? Nie ma problemu! Jak pozostałe środki firmy Meglio pozostawia on piękny świeży zapach!

Opracowanie:
Częstochowa, Warszawska 125
tel. 881 932 737
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz