Materiał Partnera

Jak pokrowiec samochodowy może zmienić charakter naszego pojazdu

Jak pokrowiec samochodowy może zmienić charakter naszego pojazdu

Sprawny, zadbany samochód to powód do dumy dla każdego właściciela. Nasza troska nie musi jednak ograniczać się tego, co pod maską. Przeciwnie, aspekt wizualny to połowa sukcesu. Dlatego warto zastanowić się, jak zmienić wnętrze auta, aby oddawało nasz charakter, czy upodobania. Odpowiedzią są odpowiednio dobrane pokrowce samochodowe – to element, gdzie możemy puścić wodze fantazji.

Tradycyjne rozwiązania

Najpowszechniej wybierane są klasyczne pokrowce samochodowe. Wykonywane są z tych samych materiałów, które wykorzystywane są również do produkcji foteli samochodowych. Znajdują się wśród nich tkaniny, dzianiny i welury, a więc materiały mocne. Ich główne cechy to właśnie trwałość oraz wytrzymałość na zużycie.

Klasyczne pokrycia siedzeń samochodowych nie muszą być wcale nudne. Na rynku dostępne są modele w niemal wszystkich kolorach i o równie szerokim wyborze wzorów. Decyzja zależy wyłącznie od nas i efektu, jaki chcemy uzyskać, urządzając wnętrze naszego samochodu – czy postawimy na odważne geometryczne kształty, czy wybierzemy raczej stonowany błękit.

Bogatą ofertę oferuje Mirex II, doświadczony producent pokrowców samochodowych.

Wyższy poziom

Jeśli jednak pragniemy czegoś więcej, bo i nasz samochód jest czymś więcej, świetnym pomysłem będzie wybór pokrowców tuningowych. Stworzone zostały z myślą o przyciąganiu uwagi. Ich wysoka jakość w połączeniu z krojem oraz wysokimi walorami estetycznymi sprawią, że nie tylko nasze auto, ale i wnętrze wyda się dynamiczne – dokładnie takie, jak jego właściciel.

Powiew luksusu

To opcja dla tych, którzy stawiają na prestiż. Ekskluzywne pokrowce samochodowe wykonane są z ekoskóry i alcantary. Dostępne są w wielu kolorach – od głębokiej czerni po neonową zieleń. Wnętrzu każdego samochodu dodadzą elegancji.

Jest to opcja droższa od dwóch poprzednich, jednak cena jest całkowicie uzasadniona – pokrowce te prezentują wysoki poziom wykonania i służyć nam będą przez długi czas.

Spersonalizowane wnętrze

Chcąc jeszcze silniej zaznaczyć naszą obecność w wystroju wnętrza naszego auta, możemy zdecydować się na pokrowce samochodowe z haftem. Możliwość zlecenia wykonania własnej grafiki lub napisu pozwoli nam w pełni dopasować wnętrze do nas – samochód rzeczywiście będzie wtedy odbiciem właściciela. Możemy zdecydować się na wyszycie imienia, wzoru, który lubimy, czy nawet obrazka.

Koszty takiej usługi nie są wysokie, a zaletą jest to, że wnętrze auta będzie miało niepowtarzalny charakter.

Opracowanie:
Czersk, Kościuszki 21
tel. 52 395 32 51
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz