Materiał Partnera

Jak należy nosić futra?

Jak należy nosić futra?

Futra, przede wszystkim te sztuczne, w ostatnich latach powróciły do łask. W naszej strefie klimatycznej sprawdzają się idealnie, chronią nas bowiem przed zimnem, a przy tym są niezwykle ciekawe pod względem stylistycznym. Łatwo można jednak popełnić błąd i dopasować je w sposób nieodpowiedni, przez co będziemy nie tylko wyglądać niekorzystnie, ale także źle się w nich czuć. Jak należy nosić futra, aby dobrze się prezentować?

Oversize

Obecnie nie musimy już bać się noszenia ubrań w stylu oversize, łatwo bowiem sprawić, aby wyglądały niezwykle korzystnie. W przypadku futer pamiętajmy przede wszystkim o tym, aby dobierać do nich bardziej dopasowane, pozostałe elementy garderoby. Chodzi przede wszystkim o spodnie. Te powinny mieć krój zwężający się ku dołowi, aby nie potęgować wrażenia objętości, które będzie wyglądało niekorzystnie zarówno na paniach z bardziej, jak i z mniej obfitymi kształtami.

W delikatnym kolorze

Na rynku dostępne są nie tylko standardowe i zachowawcze barwy futer, ale także te w mniej oczywistych barwach, w przypadku których materiał farbowany jest na subtelne odcienie różu, a nawet błękitu. Tego typu odzież przykuwa uwagę, dlatego warto, aby pozostałe elementy garderoby były bardziej stonowane. Takie odważne kolory łączą się przede wszystkim z jeansami, a także zarówno z butami sportowymi, jak i z bardziej eleganckimi i klasycznymi botkami.

Elegancko

Futro w kolorze czarnym potrafi nadać naszej stylizacji niezwykłego uroku, a w połączeniu z innymi, czarnymi ubraniami, zagwarantuje elegancki, a jednocześnie nieco casualowy wizerunek. Sprawi on także wrażenie nonszalanckiego, szczególnie gdy dodamy czarne okulary, a nawet akcesoria w postaci torebki w tym samym kolorze.

Odważnie

Choć na polskich ulicach dominuje zachowawczy styl, gdzie królują kolory ziemi i pastele, możemy także zdecydować się na pójście bardziej odważnym szklakiem. Niezależnie od koloru futra, warto sięgnąć po odważne pod względem barwy dodatki, dzięki którym stylizacja nabierze jeszcze ciekawszego charakteru. Modny efekt osiągniemy dodając buty w odważnej barwie, np. czerwieni, bądź zawiązywane wokół szyi kolorowe szale, które dodatkowo ochronią nas przed zimnem.

Niezależnie od tego, czy decydujemy się na sztuczne futro, czy prawdziwe, możemy skorzystać z usług krawieckich szycia futer na zamówienie. Taką działalność realizuje Anna Pawłowska z Płocka w swojej Pracowni Krawiecko-Kuśnierskiej. Dzięki jej pomocy będziemy mieć pewność, że zaprojektowany na nasz użytek produkt będzie dopasowany do naszej figury oraz gustu.

Opracowanie:
Płock, Ogrodowa 9/3
tel. 664 500 310
Oceń artykuł (1)
4.0
Komentarze
Dodaj komentarz