Materiał Partnera

Czy organizacja wesela musi być trudna?

Czy organizacja wesela musi być trudna?

Ślub i wesele to wydarzenia absolutnie wyjątkowe w życiu każdego człowieka. Dlatego ważne, aby ich oprawa była równie efektowna, co efektywna. Organizując wesele, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników. Liczbę gości, menu oraz zespół muzyczny. To wszystko może stanowić spore wyzwanie dla jednego człowieka. Dlatego, aby odciążyć nieco głowę i moc skupić się na sprawach najważniejszych, warto zaufać w tej kwestii profesjonalistom.

Sala weselna – o czym warto pamiętać?

Oczywiście najważniejszym miejscem dla całego wesela jest odpowiednia sala. No właśnie. Kiedy tak naprawdę można uznać ją za odpowiednią? Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę liczbę gości, którzy przybędą na wesele. Aby wszyscy dobrze i swobodnie się bawili w tym wyjątkowym dniu, należy zaplanować sprawę wspólnej przestrzeni. Wesela kameralne będą wymagały znacznie mniejszej ilości miejsca niż te, na które przybędzie kilkadziesiąt lub nawet kilkaset osób. Sala weselna odpowiednich rozmiarów z pewnością ułatwi właściwe rozplanowanie stołów. Dzięki temu będzie można posadzić obok siebie osoby, które się znają. Trzeba pamiętać również o tym, że zespół zapewniający muzyczne doznania również potrzebuje odpowiedniego miejsca. Szczególnie jeżeli chodzi o rozłożenie instrumentów i nagłośnienia.

Warto również pomyśleć o przestrzeni na tzw. stoły tematyczne, na których znajdzie się np. dziczyzna lub inne regionalne potrawy. Doskonałą pod wszystkimi względami salą weselną może pochwalić się Restauracja Sielanka. Restauracja dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu od wielu lat pomaga wszystkim nowożeńcom w organizacji wymarzonego wesele. Para młoda może liczyć przede wszystkim na miłą atmosferę obsługi oraz szeroko zakrojone fachowe doradztwo. Co dokładnie obejmuje tak kompleksowa obsługa?

Menu i wystrój sali weselnej

Kolejnym niezwykle ważnym elementem jest wystrój sali weselnej. Aby nie była ona jedynie większą lub mniejszą przestrzenią, trzeba pomyśleć nad jej przyozdobieniem. W tej kwestii również można liczyć na doświadczenie pracowników. Organizacja wesel należy do zakresu ich codziennych obowiązków, dlatego są w stanie podsunąć nowożeńcom kilka ciekawych pomysł na oryginalny wystrój.

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się również wesela tematyczne. W tym przypadku wystrój sali musi być dokładnie dopasowany do wymagań państwa młodych, którzy mogą sobie zażyczyć np. wystroju o charakterze wiejskim. Również nie stanowi do większego wyzwania dla doświadczonych organizatorów. Podobnie sprawa wygląda z menu. Aby zadowolić gust kulinarny wszystkich gości, można je wyraźnie podzielić na potrawy mięsne i wegetariańskie. Tak ugoszczeni biesiadnicy na pewno przez długi czas miło będą wspominali wesele.

Opracowanie:
Gietrzwałd, Olsztyńska 38
tel. 502 231 936
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz