Materiał Partnera

Biżuteria ślubna – jakie elementy wybrać?

Biżuteria ślubna – jakie elementy wybrać?

Wybór kreacji przez pannę młodą jest niezwykle istotny – w wyjątkowym dniu ślubu musi ona wyglądać bowiem olśniewająco i niepowtarzalnie. Oprócz sukni bardzo ważną rolę pełnią także dodatki w postaci biżuterii. Warto postawić na efektowne jej elementy, które jednak nie mogą przyćmiewać sukni i muszą być dopasowane do konkretnego typu urody panny młodej. Jak zatem dopasować biżuterię ślubną?

Gustowne ozdoby

Jednym z najczęściej wybieranych przez panny młode dodatków do sukni ślubnej są bransoletki. Ozdoby zakładane na nadgarstek stanowią doskonały element kreacji na tę wyjątkową okoliczność – muszą być jednak doskonale dopasowane. Jako biżuteria ślubna świetnie sprawdzają się bransoletki z cyrkoniami. Ozdobne syntetyczne kamienie to rozwiązanie charakteryzujące się niezwykle atrakcyjnym wyglądem, który przypomina oszlifowany diament. Antyalergiczny stop nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji, a dostępne w ofercie renomowanych sklepów z biżuterią ślubną piękne sploty dają możliwość wyboru bransoletki idealnie dopasowanej do sukni.

Niezwykle ważne są także kolczyki. W przypadku sukni ślubnej należy jednak pamiętać, że nie powinny być one zbyt duże – w takiej sytuacji mogą za bardzo przyciągać uwagę i odwracać ją od twarzy panny młodej oraz dobranej kreacji. W dopasowaniu odpowiedniej biżuterii ślubnej pomoże renomowany sklep Bożeny Aleksiun, w którego ofercie znaleźć można nie tylko bransoletki i kolczyki z cyrkoniami, ale też elementy z wyjątkowo atrakcyjnymi wizualnie kryształkami.

Kryształki doskonałe na ślub

Do bransoletki i kolczyków ważne jest dopasowanie właściwego naszyjnika. Warto pamiętać, że powinien on współgrać z dekoltem sukni ślubnej – im jest on większy, tym efektowniejszy naszyjnik może wybrać panna młoda. Do sukni z dekoltem w kształcie serca doskonale sprawdzi się krótki naszyjnik z kryształkami, który będzie idealnie współgrał również z dekoltem okrągłym. Prosta kreacja bez rzucających się w oczy ozdób będzie natomiast dawała możliwość wykorzystania wytwornej biżuterii ślubnej w postaci bogato zdobionego naszyjnika, który może nawet występować w wersji z zawieszką.

W renomowanych sklepach z biżuterią ślubną można również znaleźć opaski. Diademy, które składają się z wielu efektownych kryształków, to rozwiązanie również świetnie sprawdzające się przy kreacjach ślubnych. Panna młoda powinna dopasować zatem biżuterię w tym wyjątkowym dniu do posiadanej sukni. Jej krój definiuje możliwości w zakresie dostosowania dodatków, ale warto też przy wyborze kolczyków lub naszyjnika kierować się konkretnym typem urody. Pomocne mogą być konsultacje z ekspertem pracującym w salonie zajmującym się sprzedażą eleganckiej biżuterii ślubnej.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz