Materiał Partnera

Artykuły dla zwierząt do domu

Artykuły dla zwierząt do domu

Pojawienie się w domu zwierzaka niesie ze sobą konieczność zapewnienia mu obroży, smyczy, ale także coraz częściej ubranek, które pozwolą mu zachować ciepło w chłodne dni. Warto także zadbać o jego wygodę nie tylko podczas spacerów, ale także, kiedy przebywa on w domu ze swoją rodziną. Własne, ciepłe legowisko oraz pełna miska zapewnia psu poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

Wodoodporne legowisko

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są legowiska Water+, które pozwalają na zachowanie poczucia czystości i suchości. Materiał, z którego są wykonane, nie sprawia problemu podczas prania i szybko schnie. Pozwala także na zachowanie izolacji od podłoża, dzięki czemu psiakowi będzie wygodnie i ciepło. Materiał jest także bezpieczny dla zwierzaka, nie powoduje nadmiernego drapania się oraz chorób skóry, podkreślają pracownicy sklepu z artykułami dla zwierząt Xori. Ze względu na obecność suwaka można łatwo go wyprać lub wymienić wypełnienie.  

Mata dla psa alternatywą dla legowiska

Podobnie jak ludzie, nie wszystkie psy preferują grube i puszyste legowiska. Jeżeli zaobserwujesz, że zwierzę nie korzysta z niego i zamiast tego nadal leżakuje a podłodze, może warto zastosować matę, która z jednej strony będzie płaska, ale też pozwoli zachować izolację termiczną od podłogi lub zimnych kafelków. Podobnie jak w wypadku legowisk jest ona wykonana z bezpiecznych materiałów oraz nie stwarza problemów podczas prania. Maty są dostępne w wielu wariantach, począwszy od tych adresowanych do małych szczeniaczków, aż po potężne i duże psy.

Wygodne stojaki na miski


Ważne zarówno z punktu widzenia czworonoga, jak i domowników są stojaki na miski. Ich zadaniem jest przede wszystkim ograniczenie rozchlapywania wody oraz jedzenia na podłogę, ale także uniemożliwia przewrócenia miski podczas jedzenia. Materiał, z którego jest wykonana, można łatwo utrzymać w czystości, zazwyczaj jest to metal lub impregnowane drewno, ale także dobrać kształt oraz kolor odpowiednio do płci lub temperamentu zwierzaka. Stojaki te mają jeszcze jedną ważną zaletę, nie wymagają od psa schylania się, kiedy się posila, co ma wpływ na jego lepszą postawę, dzięki czemu przez długi czas będzie on się cieszył dobrym zdrowiem.

Opracowanie:
Budy Kozickie 5
tel. 503 732 104
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz