Podział majątku Radca Prawny Rozwód 1 / 1

Podział majątku Radca Prawny Rozwód

Zapytaj o cenę
Gdynia, Świętojańska 91

Opis

Podział majątku najczęściej odbywa się podczas rozpadu małżeństwa. Jeżeli dojdzie do rozwodu, zostają rozerwane nie tylko stosunki osobiste, ale także majątkowe.

Aby przejść przez cały proces podziału wspólnego mienia można skorzystać z usług radcy prawnego Jakuba Mańczaka, który zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego i uczestniczy w rozwodach.

Aby ubiegać się o podział majątku wspólnego, należy złożyć stosowny wniosek, który w imieniu Klienta może także przygotować radca prawny. Obie strony mogą polubownie rozstrzygnąć kwestię podziału majątku i między sobą ustalić, który z małżonków będzie dysponował zakupionym mieszkaniem, urządzeniami elektronicznymi, pojazdem, czy innymi dobrami zakupionymi w trakcie trwania małżeństwa.

Podział może jednak odbyć się również na drodze sądowej. Strony mają prawo do tego, aby wnioskować o nierówny udział w majątku wspólnym, jeżeli jeden z małżonków uważa, że w większy sposób przyczynił się do powiększenia mienia.

Szczegółowych informacji na temat niezbędnych informacji, jakie należy zawrzeć we wniosku o podział majątku wspólnego, udziela radca prawny Jakub Mańczak.
Wróć na początek strony