Sztuka pięknego pisania
Sztuka pięknego pisania, Zuzanna Chróścik Scriptfolium, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943139566
Branża:

O firmie

Scriptfolium to pracownia kaligraficzna, która powstała z pasji do pisania. Jej właścicielką jest Zuzanna Chróścik z wykształcenia historyk sztuki. Znajdą nas Państwo we Wrocławiu. Zapraszamy na warsztaty z różnego rodzaju pism dawnych i dekoracyjnych. Kaligrafię można zaprosić do swojej firmy lub szkoły, na wydarzenie lub zorganizować warsztaty w ramach różnego rodzaju okoliczności.

Oferta

Z elementami kaligrafii spotykamy się na każdym etapie naszego życia. Już od młodzieńczych lat piękno dobrze wykreślonej litery wzbogaca postrzegany przez nas świat. W naszej pracowni wszystko, co tworzymy, robione jest z pasją. Dbamy o to, aby wizerunek otaczającej nas sztuki był jeszcze bardziej niezwykły i zapraszamy do naszego świata wszystkich zainteresowanych różnorodnością kształtu litery, używanych narzędzi i mediów w ramach warsztatów kaligraficznych. Na spotkaniach ze stalówkami, atramentami, tuszami i różnego rodzaju narzędziami kaligraficznymi, można zanurzyć się w świat spokoju i relaksu, który to otwiera przed nami praca nad linią i kształtem.

W ramach działania pracowni znajdują się:
  • warsztaty cykliczne z różnego rodzaju krojów pism dawnych oraz współczesnych,
  • warsztaty tematyczne, jednorazowe z wybranego rodzaju pisma,
  • warsztaty w ramach większych wydarzeń,
  • zajęcia okolicznościowe (w ramach np. urodzin),
  • zajęcia indywidualne w ramach karnetu, lekcji prywatnej,
  • wykonywanie zleceń: wypisywanie zaproszeń, kartek okolicznościowych, dyplomów, cytatów i wszelakich tekstów na prezent,
  • wykonywanie napisów na tablicach w lokalach gastronomicznych,
  • tworzenie autorskich prac artystycznych,
  • wykonywanie papeterii okolicznościowej w ramach zleceń indywidualnych.
Kaligrafia może stać się niezwykłą przygodą w świat piękna, świat skupienia. Może zatrzymać na chwilę pędzący czas i otoczyć nas chwilą tylko dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności na stronie internetowej pracowni.

Artykuły

Dlaczego warto skorzystać z kursu kaligrafii?
Dlaczego warto skorzystać z kursu kaligrafii?
Pismo pozwala na przekazywanie wielu informacji między pokoleniami, przetrwało wiele dawnych pięknych dzieł – kaligrafia pozwoli nam zachować więcej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zuzanna Chróścik Scriptfolium

Zuzanna Chróścik Scriptfolium, Wrocław

Opinie (3)

Opinie o firmie Zuzanna Chróścik Scriptfolium

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mariola
Mariola
5.0
10.11.2020
Dziękujemy za tak wspaniale poprowadzone lekcje! Scriptfolium to super pracownia kaligraficzna.
Iga
Iga
5.0
23.09.2020
Codziennie w domu trenuję pisać czcionką, jaką nauczyłam się na warsztatach. Od teraz będę tam chodziła regularnie. Bardzo mi się spodobało. Na szkolenia namówię też chłopaka.
Patryk
Patryk
5.0
21.07.2020
Atmosfera w zakładzie kaligraficznym Pani Zuzanny jest super. Wszystko przeprowadzone jest w sposób zrozumiały. Po szkoleniu można spróbować swoich sił i zobaczyć, że widać efekty.