Projekty domów, hal i obiektów przemysłowych
Projekty domów, hal i obiektów przemysłowych, Zum Architekci Marcin Żurowski, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5971071399
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Jako firma ZUM Architekci na rynku działamy od 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim. Właścicielem firmy jest Marcin Żurowski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Naszą specjalnością jest planowanie przestrzenne, architektura i aranżacja wnętrz. Klientom oferujemy usługi w zakresie projektowania obiektów w różnej skali. Podejmiemy się zaprojektowania średnich i dużych hal usługowych oraz przemysłowych, a także różnego rodzaju zespołów mieszkalnych. Ponadto wykonamy projekty domów jednorodzinnych. Zapewniamy kompleksowe opracowanie dokumentacji: od studium wykonalności, przez koncepcję i projekt budowlany, a kończąc na projekcie wykonawczym i aranżacji wnętrza.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zawsze dokładnie analizujemy poszczególne rozwiązania przy pomocy profesjonalnego oprogramowania do trójwymiarowych wizualizacji. Jako generalny projektant bierzemy czynny udział w realizacji inwestycji.

Właściciel pracowni i architekt Marcin Żurowski jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Po zdobyciu wieloletniego doświadczenia w biurach projektowych w kraju i za granicą postanowił otworzyć własną pracownię architektoniczną. Od 6 lat jest czynnym członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej – IARP i Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP oddział w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy ZUM Architekci.

Kontakt

Kontakt Zum Architekci Marcin Żurowski

Zum Architekci Marcin Żurowski, Gorzów Wielkopolski

Opinie (1)

Opinie o firmie Zum Architekci Marcin Żurowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.04.2015
Polecam! Zadowolona klientka