Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541530462
REGON: 090471011
Rok założenia:
1994

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

"Żuki Production Mirosław Balbuza" oferuje udział w ciekawych i inspirujących wydarzeniach kulturalnych, które realizują własne zespoły artystyczne. Naszym głównym celem jest kształtowanie i upowszechnianie polskiego dziedzictwa kulturowego.

"Żuki Production Mirosław Balbuza" ma swoją siedzibę w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Osobiście można nas odwiedzić udając się pod adres: ppor. Gierczak 13 lok. 5. Kod pocztowy do korespondencji to: 85-791 Bydgoszcz. "Żuki Production Mirosław Balbuza" znajduje się w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 5541530462. Posiadamy następujący numer REGON: 090471011.

Kontakt

Kontakt Żuki Production Mirosław Balbuza

Żuki Production Mirosław Balbuza, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Żuki Production Mirosław Balbuza


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.