Specjalistyczne rozwiązania galwanizerskie dla przemysłu
Specjalistyczne rozwiązania galwanizerskie dla przemysłu, Zugil- Projekt sp. z o.o., Wieluń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8321817341
REGON: 730986361
KRS: 0000172238
Rok założenia:
1999

O firmie

Zugil-Projekt to firma z Wielunia, w województwie łódzkim. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1976 roku, kiedy było częścią działu projektowego Zakładów Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych. W późniejszym czasie firma zyskała samodzielność i do dzisiaj zajmuje się projektowaniem i produkcja rozwiązań dla przemysłu.

Oferta

Powłoki ochronne są nakładane na niemal każdy element metalowy, dlatego jest duże zapotrzebowanie na urządzenia do ich przygotowywania. Od ponad 40 lat projektowaniem i produkcją maszyn dla branży powłok ochronnych zajmuje się firma Zugil-Projekt. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania, które są niezawodne, skuteczne i ekonomiczne w eksploatacji. Są wśród nich urządzenia dla różnych branż przemysłowych, takie jak malarnie kataforetyczne i proszkowe, kabiny malarskie oraz systemy do usuwania powłok malarskich. W ramach kompleksowej oferty dostarczane są również instalacje do chemicznego i elektrochemicznego przygotowywania powierzchni i galwanizowania. Ponadto w katalogu znajdują się suszarnie pokrytych farbą elementów i oczyszczalnie do usuwania nieczystości z malarni i galwanizerni. Same galwanizernie również można tutaj zamówić. Metal jest w nich niklowany, chromowany i cynkowany, a także trawiony i barwiony.

Częścią oferty są również:
  • urządzenia do wentylacji
  • urządzenia do transportu technologicznego
  • urządzenia do demineralizacji wody
  • urządzenia do uzdatniania wody
Poza wymienionymi urządzeniami Zugil-Projekt wytwarza też kabino-suszarki, suszarki do drewna i suszarki używane w przemyśle farmaceutycznym. Uzupełnieniem oferty są maszyny do fosforanowania.

Więcej informacji o firmie Zugil-Projekt i jej ofercie można przeczytać na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Zugil- Projekt sp. z o.o.

Zugil- Projekt sp. z o.o., Wieluń

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Zugil- Projekt sp. z o.o.