Kompleksowa mechanika samochodowa
Kompleksowa mechanika samochodowa, Zor Auto. Sylwia Długosz-Zorska, Mościska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6422908819
REGON: 142331706
Rok założenia:
2010

O firmie

Zorauto to firma mająca swoją siedzibę w Izabelinie, w powiecie warszawskim zachodnim, na obszarze województwa mazowieckiego. Zajmujemy się naprawą samochodów, głównie francuskich marek. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Sylwia Długosz-Zroska.

Oferta

Nasz warsztat samochodowy to przede wszystkim kompleksowa obsługa mechaniki pojazdowej, elektroniki samochodowej oraz diagnostyki. Skupiamy się na naprawie aut francuskich (Citroen, Peugeot, Renault), jednak wykonujemy naprawy wszystkich samochodów osobowych i dostawczych.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dziewięciu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • przeglądy,
  • naprawę zawieszenia,
  • naprawę silników,
  • układy wydechowe,
  • diagnostykę komputerową.
Dodatkowo zajmujemy się również różnymi pracami związanymi z klimatyzacją. Odgrzybianie klimatyzacji nie stanowi dla nas żadnego problemu. Świadczymy kompleksowe usługi blacharstwa samochodowego oraz lakiernictwa. Zajmujemy się wszelkimi bieżącymi naprawami oraz wymianą rozrządu. Wulkanizacja także nie jest nam obca, podobnie jak naprawa skrzyń biegów.

Nasza kadra to zespół doświadczonych mechaników, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę z zakresu motoryzacji są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość wszystkich wykonywanych przez nas prac.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Marki i specjalizacje

Posiadamy supernowoczesne urządzenie do obsługi klimatyzacji firmy Magnetti Marelli. Urządzenie jest w pełni automatyczne, pozwala na sprawdzenie ciśnienia układu, wykrycie miejsca nieszczelności, a także na wykrycie innych usterek układu.Specjalizujemy się w serwisie samochodów Renault, Citroen oraz Peugeot.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody dostawcze
Samochody osobowe

Artykuły

Serwis aut francuskich – czym konkretnie może się zająć?
Serwis aut francuskich – czym konkretnie może się zająć?
Dobry serwis aut francuskich może zająć się charakterystycznym dla tych pojazdów zawieszeniem hydropneumatycznym, ale i wieloma naprawami i diagnostyką.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zor Auto. Sylwia Długosz-Zorska

Zor Auto. Sylwia Długosz-Zorska, Mościska

Opinie (6)

Opinie o firmie Zor Auto. Sylwia Długosz-Zorska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
13.11.2019
Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ich oferta. Szybkie działanie, normalne stawki oraz precyzja. Warto!
Mikołaj
Mikołaj
5.0
12.09.2019
Jeden z najlepszych warsztatów, jakie odwiedziłem w życiu. Niby skupiają się na francuskich autach, ale znają się i na innych. Profesjonalna obsługa i uczciwe ceny. Polecam!
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
28.07.2019
Najlepszy warsztat jeśli idzie o francuskie auta. Dostałem na miary od kumpla z Citroenem, ja przyjechałem z moim renault i rzeczywiście znają się na rzeczy.
Rubinek
Rubinek
5.0
03.05.2017
Szybko i sprawnie zdiagnozowana usterka. Przy okazji zwrócono mi uwagę, że minął czas przeglądu. Szybciutko wymienili olej i filtry, sprawdzili zawieszenie i hamulce. Patrzą na samochód całościowo, a nie, jak inne warsztaty " klient na to nie przyjechał". Polecam wszystkim. I dostałam na czas naprawy autko do poruszania się po mieście :)
Piotr
Piotr
5.0
29.04.2017
Szybciutko naprawili moja C5 MK I. Odebrali spod domu i oddali po naprawie. Cena przyzwoita. Przed naprawą konsultacje o zakresie naprawy, wycenie i propozycje naprawy z różnymi częściami. Polecam wszystkim
Adam P
Adam P
5.0
07.02.2017
Kupiłem 20-letniego Citroena. Kierując się pozytywną opinią udałem się do ZOR AUTO. Muszę powiedzieć że nie zawiodłem się. Tak jak piszą na stronie internetowej, Citroen nie ma przed nimi tajemnic. Wymieniłem wszytkie rzeczy eksploatacyjne (rozrząd, filtry, płyny, klocki hamulcowe, kontrola hydro). Bardzo dobra komunikacja, jeśli coś trzeba dodatkowo zrobić, dzwonią i ustalamy plan działania. Widać że dbają o klienta i nie naciągają na koszty. Wszystko zrobione fachowo i szybko. Podziwiam mechaników za ich wiedzę. Coś klekotało w samochodzie. Diagnoza w ciągu 10 minut. Myślałem że będę musiał zostawić auto na parę dni. Ku mojemu zaskoczeniu naprawa zrobiona od ręki w ciągu 10 minut i to po godzinach pracy. Podsumowując, widać że zarówno Pan Rafał jak i pozostali mechanicy to pasjonaci a nie rzemieślnicy. Nie trzeba pokazywać palcem co trzeba zrobić. Tak trzymać, serdeczne podziękowania dla Pana Rafała i całej załogi, Adam P.