Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9551250507
REGON: 810850622

Polecane oferty

Ogrodzenia to konstrukcje służące bezpieczeństwu, a także element wpływający na estetykę posesji. W...
Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu trwałych konstrukcji stalowych codziennego użytku....
Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości bram, a także drzwi. Jesteśmy autoryzowanym partner...
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości furtek, bram oraz ogrodzeń. W s...

O firmie

Nasza firma Zofkam istnieje na rynku od 2012 roku. Miejscem prowadzonej przez nas działalności jest Niedźwiedź w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim. Stylowe, dobrze wykonane bramy i ogrodzenia to wizytówka naszego przedsiębiorstwa. Współpracujemy z uznanymi na rynku producentami bram wjazdowych i garażowych. Zajmujemy się również produkcją ogrodzeń. Właścicielem firmy jest Zbigniew Kic.

Oferta

Bramy, ogrodzenia, kraty i balustrady to nasza specjalność. Dla wygody klientów oferujemy kompleksowy pakiet usług. Wyróżniają nas nowoczesne technologie, sprawny serwis oraz solidność usług. W swojej pracy korzystamy z najlepszych materiałów. Partnerzy z którymi współpracujemy to starannie wybrani fachowcy w swojej branży.

Zapewniamy szeroki wybór stolarki stalowej i aluminiowej. Prowadzimy sprzedaż ogrodzeń posesyjnych, przemysłowych i posesyjnych panelowych. W atrakcyjnej cenie mamy bramy przesuwane posesyjne i przemysłowe.

W ramach pakietowej obsługi klienta prowadzimy również sprzedaż systemów automatycznych, np. automatyki do bram przesuwanych czy skrzydłowych. Posiadamy też segmentowe bramy garażowe i przemysłowe NSC. Uzupełnienie oferty stanowi szeroki wybór systemów alarmowych oraz systemów parkingowych i szlabanów.

Realizujemy zlecenia najbardziej wymagających klientów. Nasze zaangażowanie i doświadczenie są gwarantem dobrej jakości wykonywanych usług.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.

Kontakt

Kontakt Zofkam. FUH Z. Kic

Zofkam. FUH Z. Kic, Niedźwiedź

Opinie (0)

Opinie o firmie Zofkam. FUH Z. Kic