Tłumacz przysięgły języka francuskiego i włoskiego
Tłumacz przysięgły języka francuskiego i włoskiego, Ziemowit Pazda, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8951379150
REGON: 931075320
Rok założenia:
1997

O firmie

Biuro, którego właścicielem jest Ziemowit Pazda znajduje się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w usługach translatorskich. Działalność prowadzimy nieustannie od 1997 roku. Mamy doświadczenie oraz wiedzę, które zapewniają świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Oferta

Głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonywanie tłumaczeń. Możemy Państwu zaproponować tłumaczenia uwierzytelnione z języka francuskiego oraz włoskiego. W naszej ofercie można znaleźć tłumaczenia ustne metodą symultaniczną, bez wcześniej przygotowanego tekstu. Jest to jedna z najtrudniejszych metod, ponieważ wymaga dużej znajomości odmiany języka używanego w danej sytuacji oraz orientacji w temacie oraz kontekście wypowiedzi.

Oferta naszego biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przekład dokumentów. Podejmiemy się tłumaczeń specjalistycznych, w tym sądowych, jak na przykład pisma procesowe czy dokumenty sądowe. Ponadto nasza oferta obejmuje tłumaczenia techniczne i sądowe. Udzielamy niezbędnego wsparcia językowego podczas spotkań biznesowych, konferencji, wizyt u notariusza czy w urzędzie.

Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy. Zapewniamy precyzyjne tłumaczenia, zgodne z oryginałem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Ziemowit Pazda

Ziemowit Pazda, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Ziemowit Pazda