Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7881628250
REGON: 634553432
Rok założenia:
2001

Polecane oferty

Dworek Jamneński położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu szerokiej plaży. To idealne miejsce...
Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...

O firmie

Ośrodek wczasowy Zielony Dom znajduje się w Dąbkach, w powiecie sławieńskim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2001 roku. Oferujemy bazę noclegową dla turystów.

Oferta

W branży turystycznej jesteśmy obecni od ponad 10 lat. Polskie morze jest jednym z częściej obieranych kierunków w okresie wakacyjnym. Nasz ośrodek jest świetnie zlokalizowany, w pobliżu znajduje się jezioro Bukowo, na którym panują jedne z lepszych warunków do nauki windsurfingu oraz kitesurfingu.

Oferujemy Państwu pokoje typu studio 4-, 6- i 8-osobowe. Pokoje posiadają aneks kuchenny z łazienkami i balkonami. Posiadamy również 3 pokoje typu studio dla 8 osób. Tam znajdują się dwie sypialnie z pokojem dziennym, aneksem kuchennym i łazienką. W każdym pokoju jest balkon. Dysponujemy również pokojami 3- i 4-osobowymi w domkach murowanych z aneksem i łazienką oraz domki drewniane 2-pokojowe dla 4 osób z aneksem, łazienką i tarasem.

Gościom zapewniamy darmowy dostęp do internetu, wypożyczalnię rowerów, siłownię i basen z podgrzewaną wodą. Nasz ośrodek działa przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Zatrudniani przez nas pracownicy dołożą wszelkich starań, by Państwa pobyt był na jak najwyższym poziomie.

Na terenie ośrodka znajdują się dwa place zabaw, wyposażone w huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice oraz zestawy do zabaw ruchowych. Place posiadają certyfikat bezpieczeństwa. Dodatkowo zajmujemy się organizacją ognisk i wieczorków towarzyskich. Gwarantujemy miejsce parkingowe na terenie naszego ośrodka.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy do skorzystania z usług ośrodka wczasowego Zielony Dom w Dąbkach.

Kontakt

Kontakt Zielony Dom Ośrodek wczasowy

Zielony Dom Ośrodek wczasowy, Dąbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Zielony Dom Ośrodek wczasowy