Strzyżenie, koloryzacja oraz upinanie fryzur
Strzyżenie, koloryzacja oraz upinanie fryzur, Zielińska Ewelina Usługi Fryzjerskie, Łęczna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5050074049
REGON: 60418678
Rok założenia:
2008

O firmie

Nazywam się Ewelina Zielińska i jestem fryzjerką. Prowadzę własny salon zlokalizowany Łęcznej, w powiecie łęczyńskim, na terenie województwa lubelskiego.

Oferta

W moim salonie fryzjerskim świadczymy kompleksowe usługi fryzjerskie. Zajmujemy się strzyżeniem damskim, męskim oraz dziecięcym. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne kursy i szkolenia, które ukończyłam sprawiły, że świadczę usługi na najwyższym poziomie.

Oferta salonu obejmuje:
  • strzyżenie damskie,
  • strzyżenie męskie,
  • strzyżenie dziecięce,
  • baleyage,
  • koloryzacja,
  • dekoloryzacja.
Zajmujemy się wykonywaniem farbowania włosów na całości, a także tylko na odrostach. Oferujemy wykonanie Ombre, Sombre oraz Baleyage. Proponujemy także tonowanie na całość. Przygotowujemy fryzury okolicznościowe na każdą okazję - urodziny, ślub, imprezę firmową czy Sylwestra. Klientkom walczącym ze zniszczonymi włosami proponujemy szereg zabiegów regeneracyjnych. Oferujemy regenerację włosów ampułkami, keratynowe prostowanie włosów oraz zabiegi wygładzające włosy.

Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniej fryzury. Wiemy, jaki rodzaj fryzury dobrać do kształtu twarzy. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszamy!


Artykuły

Jak często powinno się farbować odrosty, aby zawsze wyglądać dobrze i nie zniszczyć włosów?
Jak często powinno się farbować odrosty, aby zawsze wyglądać dobrze i nie zniszczyć włosów?
Odrosty są zmory każdego, kto choć raz postawił na trwałą koloryzację. Jak często należy je farbować, by wyglądać dobrze i jednocześnie nie niszczyć włosów?

Wideo

Kontakt

Kontakt Zielińska Ewelina Usługi Fryzjerskie

Zielińska Ewelina Usługi Fryzjerskie, Łęczna

Opinie (3)

Opinie o firmie Zielińska Ewelina Usługi Fryzjerskie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Barbara
Barbara
5.0
24.05.2019
Byłam tam na koloryzacji. Fryzjera wykonała ombre moich włosów. Efekt niesamowity. Włosy wyglądają jak muśnięte słoncem. Polecam!
Anna
Anna
5.0
10.05.2019
Polecam!!!
Agata
Agata
5.0
23.03.2019
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Chodzę tam codziennie na farbowanie i jestem zachwycona. Korzystają z farb, które nie niszczą włosów. Polecam!