Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8990206896
REGON: 931599045
Rok założenia:
1969

O firmie

Początki działalności serwisu Zibi-Auto sięgają końcówki lat 60-tych XX. wieku. Firmą zarządza Zbigniew Jaśkiewicz. W skład naszego szerokiego wachlarza usług wchodzą mechanika samochodowa, pomoc drogowa oraz naprawy powypadkowe. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu.

Oferta

Jesteśmy zakładem blacharsko-lakierniczym z wieloletnią tradycją. Utrzymaliśmy się w branży tak długo, ponieważ od samego początku postawiliśmy na pełen profesjonalizm, przeszkolenie pracowników i rzetelność wykonywanych usług. Nasza wiedza z zakresu mechaniki samochodowej jest dogłębna, tak samo, jak znajomość oczekiwań naszych Klientów dotyczących usług blacharskich i lakierniczych.

W serwisie Zibi-Auto posiadamy specjalistyczny sprzęt, do którego należą m.in.: urządzenia do napraw karoserii samochodów oraz laserowe urządzenia do pomiaru parametrów podwozia. W naszej placówce dokonujemy bieżących przeglądów. Nasze usługi związane są również z elektromechaniką. Zajmujemy się wymianą oleju, tłumików, pasków rozrządu oraz układów - hamulcowego oraz kierowniczego. W przypadku kolizji lub awarii auta na trasie wystarczy skontaktować się z nami i krótkim odstępie czasu zjawimy się w wyznaczonym miejscu, aby oferować swoją autopomoc, a także samochód zastępczy. Wykonujemy także naprawy powypadkowe. Zapewniamy, że nasi fachowi mechanicy podchodzą indywidualnie do każdego Klienta i z należytą sumiennością podejmują się napraw. Dbamy o zachowanie ustalonym terminów.

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu Zibi-Auto.

Zakres działalności

Blacharstwo samochodowe
Lakiernictwo samochodowe
Mechanika samochodowa

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zibi-Auto Serwis Zbigniew Jaśkiewicz

Zibi-Auto Serwis Zbigniew Jaśkiewicz, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Zibi-Auto Serwis Zbigniew Jaśkiewicz