Usługi remontowe
Usługi remontowe, Zenex PHU Zenon Sadowski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8133272486
REGON: 363612934
Rok założenia:
2016

O firmie

Jako Zenex funkcjonujemy na rynku od 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Świadczymy usługi remontowe. Właścicielem firmy jest Zenon Sadowski.

Oferta

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi naprawczo-remontowe. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie przełożyło się nie tylko na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku, ale i szerokiego grona zaufanych klientów. Dzięki temu możemy prowadzić owocną współpracę z biurami projektowymi, firmami i klientami indywidualnymi.

Oferujemy takie usługi jak:
  • malowanie,
  • tapetowanie,
  • układanie glazury i terakoty,
  • układanie paneli podłogowych i płytek,
  • tynkowanie,
  • montaż instalacji hydraulicznych i elektrycznych.
W pracy korzystamy z najlepszej jakości materiałów pochodzących od renomowanych producentów, takich jak między innymi Greinplast.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przeprowadzamy wstępną rozmowę z klientem, dokonujemy darmowej wyceny i podpisujemy umowę, w której zawarty jest termin rozpoczęcia prac i ich zakończenia.

Dołożymy wszelkich starań, aby powierzone nam obowiązki wykonać zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wizją. Jesteśmy staranni, rzetelni i terminowi, dlatego klienci nie muszą się obawiać, że nie zdążymy na czas.

Szczegóły na temat oferty zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy!

Zakres działalności

Artykuły

Malowanie czy tapetowanie ścian? Podpowiadamy, co warto wybrać i czemu firma Zenex do takich prac to dobry wybór!
Malowanie czy tapetowanie ścian? Podpowiadamy, co warto wybrać i czemu firma Zenex do takich prac to dobry wybór!
Malowanie oraz tapetowanie są najlepszymi sposobami na efektowną odmianę wnętrza. W tym artykule poznasz zalety obu tych dwóch metod i ofertę firmy Zenex.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zenex PHU Zenon Sadowski

Zenex PHU Zenon Sadowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Zenex PHU Zenon Sadowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.