Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670052038
REGON: 090563428
Rok założenia:
1985
Branża:

O firmie

Zakład ogólnobudowlany, którego właścicielem jest Zbigniew Szatkowski, znajduje się w Bydgoszczy. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1985 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczymy profesjonalne usługi kominiarskie.

Oferta

Wyspecjalizowani pracownicy naszej firmy świadczą kompleksowe usługi w zakresie prac ogólnobudowlanych oraz remontów i obsługi administracyjno-technicznej. W skład wykonywanych przez nas usług należą prace w zakresie systemów kominowych oraz wentylacyjnych. Ponadto zajmujemy się odprowadzaniem spalin z obiektów mieszkalnych za pomocą stalowych, ceramicznych i rozdmuchiwanych wkładów kominowych.

Działamy również jako licencjonowany zarządca nieruchomości. Do naszych zadań należy też frezowanie kominów, co ułatwia poszerzanie kanałów dymowych. Ponadto usługa tam na wpływ na lepsze odprowadzanie spalin z pieca, a także ograniczanie efektów rosy.

Dużym atutem naszej firmy jest posiadanie wkładów kominowych Alufol. Jesteś zatem w stanie zabezpieczyć i zarazem uszczelnić przewody wentylacyjne oraz spalinowe w obiektach przemysłowych, mieszkaniach prywatnych czy też budynkach użyteczności publicznej i instytucjach.

Wszelkie usługi wykonujemy terminowo. Zapewniamy korzystne ceny za nasze usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt

Kontakt Zbigniew Szatkowski Zakład ogólnobudowlany

Zbigniew Szatkowski Zakład ogólnobudowlany, Bydgoszcz

Opinie (4)

Opinie o firmie Zbigniew Szatkowski Zakład ogólnobudowlany

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.11.2015
Pan Zbigniew zarobiony jest po uszy ale tylko dlatego ,że to dobry fachowiec i ma bardzo dużo zleceń Trzeba cierpliwie czekać a nie od razu jeździć po nim
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.11.2015
Warto skorzystać z usług tej firmy,naprawdę solidny kominiarz i jako jeden z nielicznych w Bydgoszczy oczyszcza kominy metodą frezowania. Jest to efektywna metoda a nie każdy kominiarz się na tym zna, pan Szatkowski jest mistrzem w tej dziedzinie.//nick:medium78
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
06.12.2014
Firma tego pana jest firmą bardzo nie słowną i nierzetelną ponieważ jak ktoś się na coś umawia to to wykonuje i jest dostępny pod tel. ponieważ ktoś na niego czeka a tu zonk ,miał być o 11 a dzwoni o 20 że nie da rady.I tak parę razy z rzędu. Kto nie musi niech nie korzysta z usług tej firmy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.10.2013
Firma rzetelna profesjonalna, dobra firma. Klient