przyjazna Instalacje elektryczne - usługi, Zbigniew Skoczyński Zakład Elektroinstalacyjny, Barcin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5561003122
REGON: 340018815
Rok założenia:
1994

O firmie

Prowadzony przez nas zakład elektroinstalacyjny znajduje się w Barcinie, w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych. Działalność w branży prowadzimy od 1994 roku. Właścicielem firmy jest Zbigniew Skoczyński.

Certyfikaty i dyplomy

O naszym profesjonalizmie świadczą certyfikaty i dyplomy potwierdzające ukończenie wielu szkoleń branżowych.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszego zakładu są profesjonalne usługi elektroinstalacyjne. Możemy zaproponować Państwu automatykę do bram. Oferujemy systemy inteligentnego domu.
Podejmiemy się instalacji monitoringu i odkurzaczy centralnych. Zajmujemy się również pomiarami oraz przyłączami energetycznymi, a także sygnalizacją i monitoringiem przekroczenia stężenia gazu.

Co znajduje się w ofercie zakładu elektroinstalacyjnego z Barcina?
 • instalacje alarmowe,
 • instalacje bramowe,
 • instalacje odgromowe,
 • instalacje elektryczne.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi instalacja telewizji satelitarnej oraz wideofonów i domofonów.

Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy rzetelność, solidność i terminowość.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Zbigniew Skoczyński Zakład Elektroinstalacyjny

Zbigniew Skoczyński Zakład Elektroinstalacyjny, Barcin

Aktualności

 • instalacja elektryczna

  26.04.2024

  Zakład Elektroinstalacyjny w Barcinie to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją do tworzenia niezawodnych instalacji elektrycznych dla klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu poszerzaniu wiedzy nasi eksperci są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, zapewniając zarówno funkcjonalność, jak i bezpieczeństwo. W ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług, takich jak montaż oświetlenia, instalacje elektryczne, pomiary elektryczne czy modernizacje istniejących systemów. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który z przyjemnością pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb i zagwarantuje satysfakcję z wykonanej pracy.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Zbigniew Skoczyński Zakład Elektroinstalacyjny


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.