Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361078374
REGON: 017442360
Rok założenia:
2007

O firmie

Nazywam się Zbigniew Kowalik, zajmuję się mechaniką samochodową. Specjalizuję się w regeneracji resorów i sprężyn, które również sprzedaję. Prowadzona przeze mnie firma ma swoją siedzibę w Legionowie, w województwie mazowieckim. Działam od ponad dziesięciu lat.

Oferta

Już od najmłodszych lat mojego życia mechanika samochodowa była moją pasją. Obecnie, po 12 latach prowadzenia działalności warsztatowej zainteresowanie i zaangażowanie w pracę przy pojazdach wciąż jest u mnie znaczne. Moją specjalizacją jest naprawa i regeneracja resorów samochodowych. Zajmuję się także sprężynami w pojazdach.

Podejmuję się również wzmacniania resorów oraz naprawy zawieszeń w autach zabytkowych. Każdy Klient, korzystający z moich fachowych usług, otrzymuje usług na bardzo wysokim poziomie. Spore umiejętności z zakresu mechaniki pozwalają mi na wykonanie zleceń nietypowych. W mojej placówce można również nabyć sprężyny i resory pochodzące od znanych dostawców.

Wszelkie zlecenia wykonuję terminowo i bardzo rzetelnie. Przygotowałem korzystne ceny dla Państwa za moją obsługę samochodów.

Zapraszamy do skorzystania z moich usług.

Zakres działalności

Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Zbigniew Kowalik Regeneracja, sprzedaż resorów i sprężyn

Zbigniew Kowalik Regeneracja, sprzedaż resorów i sprężyn, Legionowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Zbigniew Kowalik Regeneracja, sprzedaż resorów i sprężyn