Obsługa geodezyjna na najwyższym poziomie
Obsługa geodezyjna na najwyższym poziomie, Zawadzki Geodezja, Lubań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6131496482
REGON: 021130226
Rok założenia:
2009

O firmie

Geodezja Zawadzki to firma zlokalizowana w Lubaniu, na terenie województwa dolnośląskiego. Na rynku działamy od 2009 roku. Właścicielami firmy są Dominik Zawadzki i Adam Zawadzki.

Wykonujemy zlecenia geodezyjne na terenie powiatów lubańskiego, lwóweckiego i zgorzeleckiego.

Oferta

Od niemal dziesięciu lat działamy na polskim rynku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz szerokie grono Klientów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług geodezyjnych. Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych, różnego rodzaju firm, przedsiębiorstw i instytucji.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • wykonanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych,
  • wykonywanie map do celów projektowych,
  • inwentaryzacja sieci,
  • aktualizacja pomiarów,
  • kreślenie map,
  • inwentaryzacja powykonawcza.
Podejmiemy się wykonania map do celów sądowych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należą podziały nieruchomości oraz podziały działek, a także wznowienie granic nieruchomości

Zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji drogowych. Realizujemy również zlecenia dotyczące specjalistycznych prac geodezyjnych na zlecenie Klienta. Można skorzystać z bezpłatnych porad, dotyczących prawa geodezyjnego i kartograficznego, a także planowania i zagospodarowania przestrzennego. Pomożemy uzyskać pozwolenie na budowę.

Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt pomiarowy firm Nikon oraz Leica, które umożliwiają nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Ponadto dysponujemy najnowszymi oprogramowaniami komputerowymi. Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów dotyczących realizacji celów budowlanych, inwestycyjnych i projektowych, dlatego usługi świadczymy profesjonalnie i terminowo.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania owocnej współpracy z firmą Dominika Zawadzkiego.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Zawadzki Geodezja

Zawadzki Geodezja, Lubań

Opinie (0)

Opinie o firmie Zawadzki Geodezja