Badania okresowe dla uczniów i pracowników
Badania okresowe dla uczniów i pracowników, Zarzyńska Ewa Laboratorium analityczne, Gniezno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 11:30
Wt.
07:30 - 11:30
Śr.
07:30 - 11:30
Cz.
07:30 - 11:30
Pt.
07:30 - 11:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5571232396
Rok założenia:
2000

O firmie

Laboratorium analityczne zlokalizowane jest w Gnieźnie, w województwie wielkopolskim. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1999 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Ewa Zarzyńska.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Ewy Zarzyńskiej jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu badań laboratoryjnych. Możemy Państwu zaproponować wykonanie wszystkich badań i analiz lekarskich. Ponadto oferujemy badania okresowe oraz badania wstępne dla pracowników, a także dla uczniów. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie testów alergicznych zarówno wziewnych, jak i pokarmowych.

Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem, który ma bogatą wiedzę. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chętnie odpowiemy na wszystkie, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Ponadto gwarantujemy rzetelność, terminowość i pełen profesjonalizm. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Zarzyńska Ewa Laboratorium analityczne

Zarzyńska Ewa Laboratorium analityczne, Gniezno

Opinie (0)

Opinie o firmie Zarzyńska Ewa Laboratorium analityczne