Przewozy osobowe 24 godziny na dobę
Przewozy osobowe 24 godziny na dobę, Zaro Byda Katarzyna Laskowska, Żory

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6511567745
REGON: 384608959
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Prowadzona przez nas firma Zarobyda Taxi rozpoczęła działalność w 2001 roku. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Żorach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Radosław Wawszczyk.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Zarobyda Taxi jest przewóz osób. Podejmiemy się obsługi wesel, konferencji czy imprez rodzinnych. Odwieziemy gości w wyznaczone miejsce. Zapewniamy bezpieczeństwo. W naszej ofercie można także znaleźć przewóz zwierząt. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny kursów. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przewóz osób na lotnisko.

Ponadto oferujemy:
  • holowanie pojazdów,
  • odpalanie awaryjne aut.
Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi samochodami. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, a także kierowców, regularnie oddajemy samochody na badania techniczne, aby mieć pewność, że podczas jazdy nie nastąpi jakaś awaria samochodu.

Przez wiele lat istnienia na rynku wypracowaliśmy sobie bardzo dobrą opinię wśród Klientów oraz zdobyliśmy zaufanie wielu z nich.

Świadczymy usługi 24 godziny na dobę. W taksówkach istnieje możliwość płatności kartą.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Taksówki w średnich i małych miastach – specyfikacja usług
Taksówki w średnich i małych miastach – specyfikacja usług
W średnich miastach usługi taksówkarskie często są bardziej szerokie, niż w tych dużych. Wiąże się to z koniecznością pozyskiwania dużej ilości klientów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zaro Byda Katarzyna Laskowska

Zaro Byda Katarzyna Laskowska, Żory

Opinie (6)

Opinie o firmie Zaro Byda Katarzyna Laskowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartosz
Bartosz
5.0
11.09.2019
Atrakcyjna oferta dla firm, mili kierowcy, nowoczesne samochody. Polecamy.
Kamila
Kamila
5.0
20.07.2019
Choruję, dlatego nie mogę wychodzić z domu. Zamówiłam firmę Taxi Żory Zarobyda, która wykonała dla mnie zakupy. Kupili wszystko, co chciałam. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Super, polecam!
Dominik
Dominik
5.0
24.05.2019
Pomogli mi w awaryjnym odpaleniu samochodu. Jestem wdzięczny, polecam!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
27.03.2019
Ostatnio kierowca Taxi Żory Zarobyda zawoził mnie na lotnisko. Zależało mi na czasie, aby się nie spóźnić. Kierowca jechał przepisowo, ale szybko, więc zdążyłem na samolot. Polecam.
Damian
Damian
5.0
10.01.2019
Współpracujemy z tą firmą od dłuższego czasu, wożą naszych Klientów oraz pracowników na ważne spotkania. Zawsze na czas i bezpiecznie. Polecamy.
Majka
Majka
5.0
13.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, podjęli się obsługi naszego wesela. Byli na telefon, odwozili naszych gości do domu. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Zaoferowali atrakcyjne ceny. Polecamy serdecznie.