Transport złomu i gruzu
Transport złomu i gruzu, Zarabski Wywóz odpadów, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 18:00
Wt.
06:00 - 18:00
Śr.
06:00 - 18:00
Cz.
06:00 - 18:00
Pt.
06:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5992628111
REGON: 211041079
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba firmy Zarabski znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z usuwaniem odpadów, jednak to nie wyczerpuje naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Śmieci komunalne i odpady, szczególnie te pozostałe po pracach remontowych albo budowie są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia człowieka, dlatego trzeba je w krótkim czasie usunąć. Z przedsiębiorstwem Zarabski jest to błyskawiczne.
Od początku działalności dostarczamy i odbieramy kontenery, w których można składować odpady. Posiadamy pojemniki o zróżnicowanej pojemności, w tym te przeznaczone na odpady selektywne i złom. Dysponujemy kontenerami i dodatkowym sprzętem, który przydaje się podczas prac budowlanych.

Klienci mogą wypożyczyć u nas:
  • toalety przenośne,
  • rękawy do zrzucania gruzu z dużych wysokości,
  • ładowarki wraz z operatorem.
Ponadto podejmujemy się przygotowania terenu pod inwestycję i prac rozbiórkowych. Dzięki koparkom możemy wykonać wszystkie niezbędne prace ziemne. Mamy też ciężki sprzęt do zrywania i kucia betonu.
W wyznaczone przez klienta miejsce dowozimy wszelkiego rodzaju materiały sypkie, np. żwir, ziemię lub piasek. Prowadzimy sprzedaż żwiru i kruszyw. Wynajmujemy maszyny rozdrabniające gruz i drewno. W okresie zimowym podejmujemy się odśnieżania ulic.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a swoje obowiązki pełnimy z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z przedsiębiorstwem Zarabski.

Kontakt

Kontakt Zarabski Wywóz odpadów

Zarabski Wywóz odpadów, Gorzów Wielkopolski

Opinie (1)

Opinie o firmie Zarabski Wywóz odpadów

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
05.08.2014
Znakomity kontakt z firmą, polecam usługi