Produkcja ogrodzeń i bram
Produkcja ogrodzeń i bram, Zaltech Usługi Spawalnicze Andrzej Zalewski, Lubawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441646226
Rok założenia:
2024

O firmie

Zaltech Usługi Spawalnicze Andrzej Zalewski ma siedzibę w Lubawie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Firma oferuje usługi z zakresu produkcji konstrukcji metalowych. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Oferta

Zaltech Usługi Spawalnicze prowadzimy z myślą o wytwarzaniu trwałych i estetycznych wyrobów metalowych. Najczęściej łączymy ze sobą elementy ze stali różnych odmian, np. nierdzewnej. Realizujemy własne projekty albo powierzone nam plany. Wykonujemy zarówno konstrukcje zewnętrzne, jak i wyroby do wnętrz. Zapewniamy, że w każdym przypadku dotrzymujemy ustalonych terminów. Oferta Zaltech Usługi Spawalnicze obejmuje:
  • ogrodzenia posesyjne,
  • bramy,
  • balustrady balkonowe i tarasowe,
  • poręcze schodów.
Wykonujemy m.in. nowoczesne ogrodzenia domów jednorodzinnych i montujemy je razem z automatycznymi bramami posesyjnymi i furtkami. Produkujemy także imadła w różnych rozmiarach. Z tej możliwości korzystają m.in. warsztaty ślusarskie, inne zakłady przemysłowe, a także amatorzy, którzy lubią majsterkować w przydomowych warsztatach. Więcej informacji o spawanych konstrukcjach udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Zaltech Usługi Spawalnicze!

Kontakt

Kontakt Zaltech Usługi Spawalnicze Andrzej Zalewski

Zaltech Usługi Spawalnicze Andrzej Zalewski, Lubawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Zaltech Usługi Spawalnicze Andrzej Zalewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.