Automatyka przemysłowa na miarę Państwa potrzeb
Automatyka przemysłowa na miarę Państwa potrzeb, Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki sp. z o.o., Ostrów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6222582359
REGON: 300162874
KRS: 0000244193
Rok założenia:
2005

O firmie

Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki powstał w 2005 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim. Zajmujemy się realizowaniem zadań z zakresu energetyki, ciepłownictwa i nie tylko, w tym integracją przemysłowych systemów automatyki. Naszymi klientami są osoby indywidualne oraz właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferta

Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki to firma, która posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Specjalizujemy się w integracji różnego rodzaju systemów automatyki przemysłowej. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a także właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych działań to przede wszystkim:
 • wykonawstwo budowy pod klucz,
 • system monitoringu mediów,
 • automatyzacja obiektów ochrony środowiska,
 • montaż oczyszczalni ścieków,
 • działalność w branży energetycznej,
 • działalność w branży elektroenergetycznej,
 • realizacja zadań z zakresu ciepłownictwa,
 • realizacja zadań z zakresu gazownictwa.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, a także wykorzystujemy nowoczesne technologie, które ułatwiają i skracają nasz czas pracy.

Od lat działamy zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. To daje nam gwarancję, iż poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Wykonywane przez nas zadania znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym i spożywczym.

Ponadto zajmujemy się projektowaniem rozdzielnic i szaf sterowniczych. Do naszych obowiązków należy także automatyzacja pompowni, montaż obiektowy, prefabrykacja szaf, kompletacja dostaw. Opracowujemy dokumentację konstrukcyjną, elektryczną i systemową, czuwamy nad prawidłowym doborem aparatury sterowniczej, wykonawczej pomiarowej oraz realizujemy prace montażowe i uruchomieniowe.

Jesteśmy firmą elastyczną, dlatego podejmujemy się realizacji nawet nietypowych zleceń. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do każdego zadania podchodzimy z podwójnym zaangażowaniem. W pracy korzystamy też z najwyższej jakości urządzeń, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

W naszym biurze pracujemy nad urzeczywistnieniem wielu wizji naszych klientów w zakresie technologii, energetyki, elektryki i systemów automatyki. Dobieramy urządzenia technologiczne, elementy i urządzenia wykonawcze. Tworzymy albumy kabli oraz archiwizujemy stany obiektów, sporządzamy rysunki montażowe, listwy zaciskowe. Na każdym etapie współpracy służymy doradztwem technicznym i wykonujemy niezbędną dokumentację powykonawczą z uwzględnieniem wszelkim zmian.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, iż jesteśmy firmą godną zaufania. Projekty obsługujemy w jeżyku polskim, angielskim i niemieckim. Proponowane przez nas rozwiązania bazują na produktach światowej klasy liderów. Wykonywane przez nas projekty obejmują również:
 • systemy zasilania,
 • zabezpieczenia elektryczne,
 • algorytmy sterowania,
 • układy regulacji,
 • systemy wizualizacji i nadzoru.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność usług.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zakładu Przemysłowych Systemów Automatyki z Ostrowa Wielkopolskiego.

Artykuły

Szerokie usługi automatyki przemysłowej
Szerokie usługi automatyki przemysłowej
Wiele ośrodków przemysłowych w celu usprawnienia swoich procesów produkcyjnych korzysta z usług renomowanego Zakładu Przemysłowych Systemów Automatyki.
Czy jest system monitoringu mediów i maszyn?
Czy jest system monitoringu mediów i maszyn?
Nowoczesne ośrodki przemysłowe do swoich struktur wprowadzają innowacyjne systemy automatyki przemysłowej. Jednym z nich jest monitoring mediów i maszyn.
Systemy automatyki dla przedsiębiorstw
Systemy automatyki dla przedsiębiorstw
Automatyka przemysłowa to np. wdrażane systemy akwizycji danych produkcyjnych na podstawie wskaźników jakości z maszyn, czy też zrobotyzowane stanowiska spawal

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki sp. z o.o.

Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki sp. z o.o., Ostrów Wielkopolski

Słowa kluczowe

Opinie (20)

Opinie o firmie Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
5.0
28.07.2019
Montaż obiektowy urządzeń AKPiA wraz z instalacją kablową i rurową przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Piotr
Piotr
5.0
15.05.2019
Warto skorzystać z usług tej firmy. Zajęli się prefabrykacją szaf siłowych i sterowniczych. Polecam!
Franek
Franek
5.0
16.03.2019
Doskonała znajomość tematyki związanej z automatyzacją to ich wielki atut. Zdecydowanie polecam, firma zna się na rzeczy.
Bartosz
Bartosz
5.0
31.01.2019
Jakość i przystępna cena - tylko tyle i aż tyle. Nie ma u nich miejsca na fuszerkę, serdecznie polecam.
Radek
Radek
5.0
22.11.2018
Rzetelnie wykonali projekt rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Jestem niezmiernie zadowolony ze współpracy z tą firmą.
Mirek
Mirek
5.0
24.09.2018
Perfekcyjnie wykonany projekt i realizacja, w tej branży to jedna z lepszych firm.
Dariusz
Dariusz
5.0
19.07.2018
Skutecznie zajęli się automatyzacją stanowisk pracy w naszym zakładzie. Wszystko perfekcyjnie wykonane, warto skorzystać.
Aleksander
Aleksander
5.0
12.05.2018
Bardzo dobra współpraca z zakresie automatyki i to od samego początku. Duża wiedza i doskonała znajomość tematu ze strony pracowników, a przede wszystkim fachowo wykonana usługa sprawiają, że na pewno jeszcze podejmę z nimi współpracę. Serdecznie polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
24.02.2018
Jedno z wiodących przedsiębiorstw inżynieryjnych w polskiej branży automatyki przemysłowej. Kompetencja i profesjonalizm na najwyższym stopniu.
Mateusz
Mateusz
5.0
21.01.2018
Długo szukałem odpowiedniej firmy, która spełni moje oczekiwania. Wybór padł na Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Na pewno kiedyś skorzystam ponownie. Pracownicy znają się na rzeczy, co widać po pierwszym spotkaniu.
Romek
Romek
5.0
03.12.2017
Pracownicy zmodernizowali wszystkie obiekty w mojej firmie. Podczas pracy wykorzystali najnowocześniejsze technologie na rynku. Kompleksowe doradztwo i pomoc na każdym kroku. Polecam serdecznie.
Igor
Igor
5.0
23.11.2017
Długo szukałem fachowców od automatyki przemysłowej, którzy współpracują z zagranicznymi firmami. Wybór tej firmy to był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Adam
Adam
5.0
04.10.2017
Pracownicy tej firmy byli odpowiedzialni za automatyzację oraz robotyzację stanowisk w moim przedsiębiorstwie. Prace zostały wykonane sprawnie i bez problemów. Polecam.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
25.09.2017
Fachowcy w swojej dziedzinie. Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki zatrudnia kompetentnych pracowników, którzy znają się na tym co robią. Ponadto otrzymałem wiele porad i wskazówek branżowych.
Eryk
Eryk
5.0
08.08.2017
Firma godna polecenia. Działają na wielu płaszczyznach. Zleciłem im wykonanie projektu, prace programistyczne, montaż i uruchomienie systemu. Nie sądziłem, że całość zajmie tak niewiele czasu i będzie wykonana w 100% poprawnie.
Andrzej
Andrzej
5.0
26.07.2017
Jestem zadowolony z usług jakie świadczy ten zakład. Znają się na automatyce przemysłowej jak mało kto. Firma zapewniła mi pełną realizację inwestycji i tak właśnie się stało. Polecam.
Dariusz
Dariusz
5.0
25.06.2017
Zleciłem tej firmie wykonawstwo projektów rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia i szaf siłowych i sterowniczych. Prace przebiegły szybko i bez większych problemów. Świetny kontakt z właścicielem. Polecam.
Filip
Filip
5.0
06.05.2017
Współpraca z tą firmą przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Polecam każdemu.
Arek
Arek
5.0
09.04.2017
Moja firma od lat współpracuje z Zakładem Przemysłowych Systemów Automatyki. Cenimy sobie rzetelność i profesjonalizm pracowników. Projekty tworzone są według naszych wskazówek. Polecam.
Bartosz
Bartosz
5.0
10.03.2017
Jedna z lepszych firm na rynku. Pracownicy znają wszelkie sekrety automatyki przemysłowej. Wdrażane projekty oparte są na sprawdzonych systemach. Polecam.