Doświadczony dom pogrzebowy
Doświadczony dom pogrzebowy, Zakład Pogrzebowy Święty Józef Zenon Cieślukowski, Żukowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5890013222
REGON: 190319837
Rok założenia:
2006

O firmie

Dom pogrzebowy Święty Józef powstał w 1999 roku. Siedziba firmy znajduje się w Żukowie, w województwie pomorskim. Właścicielem jest Zenon Cieślukowski.

Oferta

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zakładu pogrzebowego. Święty Józef działa na rynku już od dwudziestu lat. Taki staż sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroką ofertę. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się pełną obsługą, by nasi klienci nie musieli martwić się sprawami organizacyjnymi w czasie żałoby.

Nasza oferta zawiera:
  • przygotowanie ciała
  • kremację
  • ekshumację
  • balsamację
  • fotografa
  • kwiaciarnię
  • nagrobki
Sprzedajemy trumny i urny. Ponadto, zajmujemy się również przewozem zmarłych. Dysponujemy specjalistycznymi karawanami. W zakres naszej oferty wchodzi międzynarodowy transport zwłok. Posiadamy salę uroczystości, w której gościmy najbliższych w dzień przed pogrzebem. Spotkanie następuje po obrzędach pustej nocy. Goście są częstują się kawą i wspominają zmarłego.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Jakie czynności musisz wykonać po śmierci bliskiej osoby z powodu wieku, choroby lub w wyniku przestępstwa?
Jakie czynności musisz wykonać po śmierci bliskiej osoby z powodu wieku, choroby lub w wyniku przestępstwa?
Śmierć bliskiego jest wydarzeniem trudnym i choć w żaden sposób nie można przygotować się na nią psychicznie, warto wiedzieć, jak krok po kroku postępować.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Pogrzebowy Święty Józef Zenon Cieślukowski

Zakład Pogrzebowy Święty Józef Zenon Cieślukowski, Żukowo

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Zakład Pogrzebowy Święty Józef Zenon Cieślukowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julian
Julian
5.0
16.03.2020
W zeszłym roku korzystałem z ich usług. Nigdy nie potrzebowałem usług takiej firmy, więc nie wiedziałem kogo się poradzić. Moja uwagę przykuła ich oferta. Zdecydowałem dać im szansę i wyszło to bardzo dobrze. Jak jeszcze będę kiedyś potrzebował zakładu pogrzebowego, na pewno się do nich zgłoszę.
Janusz
Janusz
5.0
29.01.2020
Polecam zakład pogrzebowy Święty Józef. Najbardziej odpowiada mi u nich podejście do klienta. Pracownicy są bardzo taktowni i sympatyczni, a obsługa stoi na najwyższym poziomie.
Andrzej
Andrzej
5.0
23.11.2019
To doświadczony zakład pogrzebowy. Można to poznać po jakości świadczonych przez nich usług. Polecam firmę Święty Józef.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
10.09.2019
Pełen profesjonalizm i niskie ceny, tak najkrócej określiłbym zakład pogrzebowy Zenona Cieślukowskiego. Serdecznie polecam!
Jędrzej
Jędrzej
5.0
18.07.2019
Dobrze, że są takie firmy jak zakład pogrzebowy Święty Józef. Oni zajmują się praktycznie wszystkim jeżeli chodzi o organizację uroczystości pogrzebowych. Najwyższa klasa!
Maksymilian
Maksymilian
5.0
25.05.2019
Wybór zakładu pogrzebowego nie jest łatwą decyzją. Kiedy umiera nam ktoś bliski nie mamy głowy do takich spraw. Znajomy polecił mi Świętego Józefa i było to bardzo dobre wyjście. Po spotkaniu z nimi nie musiałem już się o nic martwić. Wielkie brawa dla nich.
Piotr
Piotr
5.0
15.03.2019
Chciałem pochwalić pracowników zakładu pogrzebowego Święty Józef. Są bardzo profesjonalni i sumienni. Swoja prace wykonują na najwyższych obrotach. To się ceni!