Zajmujemy się budową i remontowaniem domów
Zajmujemy się budową i remontowaniem domów, Zakład Ogólnobudowlany Roman Rybicki, Wolsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9231252640
REGON: 970568608
Rok założenia:
2018

O firmie

Nasz Zakład Ogólnobudowlany prowadzony jest przez Romana Rybickiego. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Wolsztynie, w województwie wielkopolskim. Usługi wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego i ościennych - w promieniu 100 km od Wolsztyna.

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowym budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Oferujemy fachowe wykonywanie prac remontowych, budowlanych oraz wykończeniowych. Budujemy domy od podstaw - zajmujemy się przygotowaniem terenu pod budowę aż po pełne wykańczanie wnętrz. Możemy zaproponować budowę domów w stanie surowym oraz pod klucz. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Oferujemy Państwu:
  • murowanie ścian,
  • malowanie,
  • tynkowanie,
  • układanie glazury,
  • układanie parkietów,
  • układanie paneli ściennych i podłogowych.
Zajmujemy się też przeprowadzaniem renowacji parkietów. Wykonujemy gładzie oraz kompleksowe prace elewacyjne, specjalizujemy się w dekarstwie. Przygotowujemy konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych według projektu. Oferujemy Państwu również montaż drzwi oraz okien, wykonujemy instalacje budowlane.

Posiadamy duże doświadczenie w branży i dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu możemy zaoferować obsługę na wysokim poziomie. Zapewniamy, że wszelkie powierzone nam zadania wykonujemy zawsze terminowo. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. W razie jakichkolwiek pytań, służymy naszym doradztwem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zakładu Ogólnobudowlanego w Wolsztynie!

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Ogólnobudowlany Roman Rybicki

Zakład Ogólnobudowlany Roman Rybicki, Wolsztyn

Opinie (8)

Opinie o firmie Zakład Ogólnobudowlany Roman Rybicki

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Bożena
Bożena
5.0
28.05.2019
Polecam, słyszałam same pozytywne opinie, które okazały się prawdziwe. Super specjaliści i profesjonaliści w każdym detalu.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
13.03.2019
Zajmowali się wykańczaniem naszego domu. Efekt - super! Wszystko dopracowane do ostatniego szczególiku. Polecam.
Olga
Olga
5.0
25.01.2019
Najlepsza ekipa remontowa! Duża wiedza, super sprzęt i szybka realizacja zlecenia.
Baśka
Baśka
5.0
16.11.2018
Polecam do montażu konstrukcji z płyt k-g, sprawnie, szybko i solidnie. Warto skorzystać z ich usług.
Małgosia
Małgosia
5.0
15.09.2018
Szukaliśmy kogoś, kto przeprowadzi nam remont mieszkania i siostra poleciła mi właśnie ich. Jestem bardzo zadowolona, spisali się na medal, wszystko wygląda dokładnie tak jak chcieliśmy.
Mikołaj
Mikołaj
1.0
25.08.2018
to prawdopodobnie fikcyjna firma , pan Romana nie ma sprzętu ani ludzi do pracy , wraz ze swoim kierownikiem wzięli ode manie zaliczkę 15 000 zł na budowę domu , po czym nie byli wstanie się wywiązać ze zlecenia i oczywiście zaliczki nie chcę oddać , podejrzewam zmowę i wyłudzenie, ale to wyjaśni policja i Sąd. Przestrzegam przed tą firmą.
Martyna
Martyna
5.0
02.07.2018
Bardzo dobra ekipa remontowa, zajęli się przygotowaniem pokoiku dziecięcego dla naszego synka. Wygląda jak z bajki, jestem zachwycona! Dzięki raz jeszcze.
Filip
Filip
5.0
24.05.2018
Polecam, sprawdzona ekipa od prac remontowych, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, widać, że znają się na rzeczy. W dodatku nie policzyli dużo. Warto!