Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5631345165
REGON: 110162944
Rok założenia:
1997

Polecane oferty

Dezynsekcja: wykonywanie zabiegów środkami chemicznymi jak i naturalnymi, mającymi na celu zwalczan...
Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, zarządców budynków, firm, przedsiębiorstw, wła...
Głównym profilem naszej działalności jest zwalczanie owadów, myszy i szczurów. Posiadamy dwudziesto...

O firmie

Prowadzony przez nas Zakład Higieny Sanitarnej znajduje się w Chełmie, w województwie lubelskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadamy tytuł „Specjalisty w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji” nadany przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. Właścicielem firmy jest Krzysztof Łusiak.

Oferta

Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności jest opracowywanie i wdrażanie programów profilaktyki sanitarnej, a także monitorowanie i zwalczanie zagrożeń sanitarnych w zakładach. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Zajmujemy się dezynfekcją, dezynsekcją, deratyzacją i dezodoryzacją. Pomożemy między innymi w zmniejszeniu liczby drobnoustrojów, takich jak grzyby, wirusy czy bakterie. Do naszych zadań należy zwalczanie szkodliwych gryzoni, głównie myszy i szczurów.

Ponadto zwalczamy owady, takie jak:
  • meszki,
  • muchy,
  • komary,
  • osy,
  • szerszenie,
  • karaczany,
  • mrówki,
  • pchły,
  • pluskwy,
  • rybiki.
Uzupełnienie oferty stanowi dezodoryzacja, której celem jest likwidacja przykrych zapachów, powstałych np. w procesie rozkładu związków organicznych.

Do kontaktu zachęcamy również, gdy coś niszczy rośliny w Państwa ogrodzie. Jesteśmy w stanie pozbyć się szrotówki kasztanowcowiaczki, karczowników, nornic i kretów. Gwarantujemy, że szybko rozpoznamy szkodnika i podejmiemy odpowiednie działania w celu ochrony roślin.

Zapraszamy.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Zakład Higieny Sanitarnej. Łusiak Krzysztof

Zakład Higieny Sanitarnej. Łusiak Krzysztof, Chełm

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Zakład Higieny Sanitarnej. Łusiak Krzysztof


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad P.
Konrad P.
5.0
18.02.2017
W mojej piekarni pojawiły się karaluchy i prusaki. Szukając profesjonalnego wykonawcy dezynsekcji napotkałem w internecie stronę www.zhs-chelm.pl i zadzwoniłem pod podany numer. Po krótkiej rozmowie i ustaleniu warunków pan Krzysztof Łusiak wykonał zleconą przeze mnie usługę skutecznie i profesjonalnie. Przekonałem się że faktycznie jest specjalistą w swojej dziedzinie i nawiązaliśmy dłuższą współpracę. Polecam. Arkadiusz Marciszewski.