Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670245240
REGON: 340866242

O firmie

Zakład Handlowo-Usługowy Armabyd znajduje się w Bydgoszczy. Działalność prowadzimy od 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą armatury dla przedsiębiorstw. Właścicielem jest Krzysztof Łobacz.

Oferta

Głównym profilem działalności naszego zakładu Armabyd jest współpraca z firmami wykonawczymi i handlowymi, mająca zapewnić dostarczenie armatury przemysłowej. Zatrudnieni u nas fachowcy w profesjonalny sposób prowadzą negocjacje i regularnie nawiązują kontakty z wiarygodnymi i cenionymi na rynku firmami z naszego kraju, jak i również z całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

Nasz bogaty asortyment jest zarezerwowany dla wielu branż, między innymi: wodociągowej, ciepłowniczej, energetycznej, farmaceutycznej, papierniczej oraz chemicznej.

Przedstawiona przez nas aparatura doskonale sprawdza się w instalacjach gorącej wody, instalacjach chemicznych, a także szeroko rozumianym ciepłownictwie.

Dostawy, które przeprowadzamy obejmują np. przepustnice, zawory kulowe, zawory elektromagnetyczne, odwadniacze, zasuwy, a także zasuwy nożne. Ponadto dostarczane są również płynowskazy i elementy łączące rurociągi.

Zapewniamy terminowe przygotowywanie ofert, konkurencyjne ceny i zawsze wysoką jakość oferowanych artykułów.

Zapraszamy do współpracy z zakładem Armabyd z Bydgoszczy.

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z firmami: Zetkama, Efar, Tasta Armatura, Jafar, Małapanew, Chemar, Wika, Genebre i inne.

Kontakt

Kontakt Zakład Handlowo-Usługowy Armabyd Krzysztof Łobacz

Zakład Handlowo-Usługowy Armabyd Krzysztof Łobacz, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Handlowo-Usługowy Armabyd Krzysztof Łobacz