Produkcja schodów wewnętrznych i zewnętrznych
Produkcja schodów wewnętrznych i zewnętrznych, Zakki Wojciech Zakrzewski, Rajkowy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932018633
REGON: 191881624

O firmie

Siedziba firmy Zakki znajduje się w Rajkowach, niedaleko Pelplina, w powiecie tczewskim, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo należące do Wojciecha Zakrzewskiego powstało w 1999 roku i od początku działalności zajmuje się produkcją schodów.

Oferta

Schody to niezbędne wyposażenie niemal każdego budynku. Od ich budowy zależy bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy piętrami, a ponadto mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym. Połączenie estetyki z funkcjonalnością i wytrzymałością konstrukcji to zadanie jakie postawiała przed sobą firma Zakki. Od wielu lat produkuje z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak drewno oraz metal schody wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania firmy sprawdzają się zarówno w domach, jak i obiektach biurowych i usługowych. Można je podzielić na:
  • drewniane schody zabiegowe
  • schody modułowe
  • schody dywanowe
  • schody gięte
  • schody proste
  • schody ślimakowe
  • schody nietypowe
Do tych ostatnich można zaliczyć schody kacze, które dzięki naprzemiennym stopniom nadają się do ciasnych wnętrz. Oczywiście schody mogą być wzbogacone o rozmaite listwy i oświetlenie ledowe poprawiające widoczność na schodach i wpływające na estetykę wnętrza. Możliwe jest także obłożenie betonowych schodów drewnianą okładziną. Takie konstrukcje wyglądają zdecydowanie lepiej niż zwykłe, betonowe schody, ale ich wykonanie jest droższe i bardziej czasochłonne.

Do schodów, tarasów i balkonów polecane są również balustrady. Przedsiębiorstwo wytwarza z drewna, metalu i szkła rozwiązania pasujące do nowoczesnych i klasycznych schodów. Szczególnie ciekawe są klasyczne w stylu angielskim.

Uzupełnieniem firmowej oferty jest produkcja mebli na zamówienie. Klienci mogą zakupić szafy na wymiar oraz meble kuchenne z drewna.

Więcej informacji i zdjęć dokumentujących wykonane przez Zakki zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Zakki Wojciech Zakrzewski

Zakki Wojciech Zakrzewski, Rajkowy

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakki Wojciech Zakrzewski