Produkcja schodów wewnętrznych i zewnętrznych oraz na zamówienie
Produkcja schodów wewnętrznych i zewnętrznych oraz na zamówienie, Zakki. Wojciech Zakrzewski, Rajkowy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932018633
REGON: 191881624

O firmie

Siedziba firmy Zakki zlokalizowana jest w Rajkowach, w powiecie tczewskim, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w produkcji mebli i schodów drewnianych. Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Mamy bogate doświadczenie, co sprawia, że oferujemy produkty o wysokiej jakości. Właścicielem firmy jest Wojciech Zakrzewski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest produkcja drewnianych elementów. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór schodów. Oferujemy schody w kształcie zygzaka, na planie prostokąta lub kwadratu, a także wewnętrzne i zewnętrzne. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto nasze schody wykonane są na konstrukcji nośnej z drewna lub metalu. Produkujemy schody na wymiar i specjalne zamówienie, więc nie będzie problemu z wykonaniem schodów, które spełnią Państwa potrzeby i oczekiwania.

W naszej ofercie można również znaleźć schody, które są przeznaczone do ułożenia na betonie. Przy okazji wykonywania schodów, proponujemy też elementy wykończeniowe do schodów, takie jak balustrady, poręcze i listwy, a także ledy i inne oświetlenie. Firma Zakki wyposażona jest w nowoczesne i specjalistyczne maszyny, które pozwalają nam na wykonywanie wszystkich, nawet skomplikowanych zleceń.

Dodatkowo oferujemy:
  • balustrady kute,
  • balustrady z szybą,
  • balustrady w stylu angielskim,
  • balustrady drewniane wewnętrzne,
  • balustrady metalowe z elementami drewna.
Drugą z usług, jakie świadczymy, jest produkcja szaf drewnianych i wykonywanie zabudowy kuchni. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy, podejmiemy się kompleksowej usługi, polegającej na wykonaniu szczegółowych pomiarów, przygotowaniu i przedstawieniu Klientom projektu, a następnie produkcji mebli lub schodów i ich montażu.

Gwarantujemy, że wszystkie produkty, które oferujemy, są wykonane z najlepszej jakości drewna. Wyróżniają się trwałością, estetyką i wysoką jakością wykonania. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani. Ponadto posiadają szeroką wiedzę, więc służą Państwu pomocą oraz fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich mebli, schodów, a także materiałów, z których mają być te produkty wykonane. Zapewniamy, że znajdziecie Państwo wszystko to, co spełni Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny bądź poprzez wiadomość e-mail.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Zakki. Wojciech Zakrzewski

Zakki. Wojciech Zakrzewski, Rajkowy

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakki. Wojciech Zakrzewski