Hotel i restauracja serwująca tradycyjne dania regionalne
Hotel i restauracja serwująca tradycyjne dania regionalne, Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś Restauracja Po Kuchennych Rewolucjach, Serwująca Dania Kuchni Regionalnej, Małdyty

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441129241
REGON: 280458897
Rok założenia:
2001

O firmie

Zajazd Pod Kłobukiem to miejsce, które oczaruje Państwa wystrojem, historią, klimatem i pysznym jedzeniem. Znajdujemy się w Małdytach, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy jako hotel i restauracja. Serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej opartej na produktach od lokalnych dostawców. Propagujemy jedzenie typu slow-food, jesteśmy członkiem organizacji „Dziedzictwo Kulinarne Warmia-Mazury-Powiśle”.
Oferta

Nasz lokal mieści się w zabytkowym, 200-letnim budynku. Stawiamy na podtrzymywanie tradycji regionalnej kuchni. Organizujmy też różne imprezy okolicznościowe i zapewniamy nocleg w wyjątkowych wnętrzach pokoi.

Prowadzimy restaurację po kuchennych rewolucjach z tradycyjnymi daniami regionalnymi, które przygotowują nasi zdolni kucharze. Podajemy m.in.:
  • Carpaccio ze słoniny z okowitą miodową,
  • sandacz po warmińsku,
  • warmińskie plińce z pomoćką,
  • klopsiki królewieckie,
  • skórki ziemniaczane.
Proponujemy zupy, takie jak dyniowa, a także rosół i żur domowy. W naszym pubie można spróbować piwa Starogdańskiego, a ze spiżarni zakupić domowe przetwory i wyroby.

Ponadto w naszym zajeździe przygotowaliśmy idealną przestrzeń na różnego rodzaju spotkania, takie jak uczty, szkolenia, bankiety, konferencje lub imprezy okolicznościowe. Organizujemy komunię, chrzciny po konferencję, biesiadę piwną czy nawet elegancki raut biznesowy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Zajazdu Pod Kłobukiem.

Artykuły

Dlaczego warto zobaczyć Małdyty i zatrzymać się w Zajeździe pod Kłobukiem?
Dlaczego warto zobaczyć Małdyty i zatrzymać się w Zajeździe pod Kłobukiem?
Regionalna kuchnia wizytówką zajadu w województwie warmińsko-mazurskim. Sprawdź, gdzie można popływać kajakiem. Polecany nocleg z historycznym wnętrzem.

Kontakt

Kontakt Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś Restauracja Po Kuchennych Rewolucjach, Serwująca Dania Kuchni Regionalnej

Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś Restauracja Po Kuchennych Rewolucjach, Serwująca Dania Kuchni Regionalnej, Małdyty

Opinie (0)

Opinie o firmie Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś Restauracja Po Kuchennych Rewolucjach, Serwująca Dania Kuchni Regionalnej