Organizacja imprez okolicznościowych
Organizacja imprez okolicznościowych, Zajazd Leon, Aleksandria

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7322007974
REGON: 101068652
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Zajazd Leon znajduje się w Aleksandrii, w powiecie zgierskim, w województwie łódzkim. Jego historia sięga 2011 roku, a właścicielką lokalu jest Katarzyna Koszyka. Zajazd jest doskonałym miejscem na organizację imprez okolicznościowych.

Oferta

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy, a taką zapewnia Zajazd Leon. Miejsce to przystosowano do organizacji nawet największych imprez okolicznościowych - zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Goście mogą być pewni, że obsługa, wyżywienie i dekoracje będą stały na najwyższym poziomie. Specjalnie dla wymagających klientów przygotowywane są scenariusze tematycznych imprez. Ponadto w obiekcie organizowane są:
  • wesela
  • chrzciny
  • komunie
  • bale
  • bankiety
  • konsolacje
Podczas imprez serwowane są smaczne i sycące dania, przygotowywane w zajazdowej kuchni. Kucharze gotują w oparciu o sprawdzone przepisy, z najlepszych jakościowo składników, dlatego dnia przypadają do gustu każdemu. Poza cateringiem okolicznościowym w zajeździe działa też restauracja słynąca z kuchni staropolskiej. Oferuje m. in. dania mięsne, zupy, pierogi, naleśniki i liczne dodatki. Każdy, kto lubi dobrze zjeść, może tu skosztować kotletów schabowych, gulaszu, pieczeni i wielu innych potraw.

Zajazd Leon oferuje również wypoczynek po męczącej imprezie. Prowadzi w tym celu hotel z pokojami dwuosobowymi i jednym trzyosobowym. Wszystkie są ładnie urządzone, wyposażone w łazienki i dostęp do internetu.

Więcej informacji dotyczących Zajazdu Leon i dodatkowe zdjęcia obiektu znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie rezerwacji najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Zajazd Leon

Zajazd Leon, Aleksandria

Opinie (0)

Opinie o firmie Zajazd Leon