Sprzedaż artykułów spożywczych i ciepłych przekąsek
Sprzedaż artykułów spożywczych i ciepłych przekąsek, Żabka, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8513287749
Rok założenia:
2023

O firmie

Żabka znajduje się w Szczecinie. W sklepie sprzedajemy przede wszystkim artykuły spożywcze. Oferujemy też usługi dostępne w sieci, do której należymy. 

Oferta

W Żabce znajdą Państwo wiele produktów w przystępnych cenach. Dbamy o świeżość asortymentu, dlatego każdego dnia klienci kupują u nas chrupiące pieczywo, owoce, warzywa, wędliny i nabiał. Mamy też dostępne na zimno i ciepło przekąski. Kabanosy, kanapki z ulubionymi składnikami, frytki, hot dogi, nuggetsy, panini i zapiekanki doskonale smakują i zaspokoją świetnie mniejszy głód. Na większy apetyt polecamy natomiast gotowe dania obiadowe. Wśród nich wyróżniamy:
  • zupy,
  • pierogi,
  • kotlety z dodatkami,
  • makarony.
Oferujemy m.in. spaghetti i inne pasty ze smakowitymi sosami, warzywami i mięsem. Ponadto coś dla siebie znajdą wegetarianie i miłośnicy słodyczy oraz słonych przekąsek, np. chipsów. Serwujemy też gorącą kawę i sprzedajemy zimne napoje, w tym alkoholowe. Klienci kupują też u nas papierosy i e-papierosy.

Dodatkowo w Żabce prowadzimy punkty Lotto i kurierski. Wypłacamy też na życzenie gotówkę i umożliwiamy zapłacenie rachunków. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu!

Artykuły

Usługi dodatkowe małych sklepów osiedlowych - postaw na Żabkę!
Usługi dodatkowe małych sklepów osiedlowych - postaw na Żabkę!
Dlaczego osiedlowe sklepy spożywcze oferują usługi dodatkowe takie jak nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich oraz wypłata gotówki cash back? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Żabka

Żabka, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Żabka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi