Wirtualne makiety osiedli, bloków i mieszkań
Wirtualne makiety osiedli, bloków i mieszkań, York Promotion Beata Jasińska, Kowale

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391872586
REGON: 192736261
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

York Promotion od 2002 roku pracuje na rzecz deweloperów i zakładów przemysłowych. Zespół tworzą doświadczeni eksperci marketingu, architekci, graficy 3D i programiści.

YP tworzy narzędzia do promocji i sprzedaży inwestycji deweloperskich, zaufali nam m.in.: Robyg, Mill–Yon, Dom Development, Budner Inwestycje, Multibud Immobel, Ghelamco. Firma współpracuje także z przemysłem tworząc tradycyjne i wirtualne makiety dla zakładów i procesów technologicznych w wielu gałęziach przemysłu np. oczyszczalni ścieków, elektrociepłowni, zakładów utylizacji odpadów, spalarni odpadów, zakładów chemicznych.

Wysoki standard współpracy, zastosowanie nowoczesnych technologii i oprogramowania oraz wieloletnie doświadczenie całego zespołu gwarantują stworzenie intuicyjnych narzędzi, szytych na miarę, ułatwiających promocję i sprzedaż nieruchomości, prezentację zakładów przemysłowych czy edukację dzieci i młodzieży.

Oferta

York Promotion tworzy narzędzia do prezentacji inwestycji:
✔ wirtualne makiety osiedli z wyszukiwarką mieszkań i widokiem mieszkania 3D do implementacji na stronie internetowej czy w biurze sprzedaży,
✔ animacje i wizualizacje 3D,
✔ tradycyjne makiety architektoniczne i urbanistyczne.

Aplikacja Smart Model - wirtualna makieta 3D, to autorski projekt YP, mający zastosowanie zarówno dla inwestycji deweloperskich, jak i przemysłowych. Aplikacja jest w pełni zintegrowana ze stroną dewelopera lub stroną inwestycji i pozwala na nieograniczoną prezentację i promocję.

DLA DEWELOPERÓW
Smart Model to wirtualna makieta z wyszukiwarką i widokiem 3D funkcjonalnie zaaranżowanego mieszkania, która ułatwia i przyspiesza proces sprzedaży mieszkań. W atrakcyjny sposób prezentuje informacje o atutach osiedla i jego otoczenia. Przedstawia także funkcjonalne aranżacje mieszkań. Jest wygodna, od ręki i dostępna na dowolnym urządzeniu lub w biurze sprzedaży.

DLA PRZEDSIĘBIORSTW
Smart Model to także wirtualny model 3D przedsiębiorstwa lub procesu technologicznego. Jako narzędzie do prezentacji zakładów przemysłowych, instytucji oraz przedsiębiorstw z wielu branż. Aplikacja pracuje m.in. dla klientów z branży spożywczej, edukuje dzieci i młodzież w zakładach utylizacji odpadów, spalarniach, oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody.

Kontakt z York Promotion w celu zamówienia Smart Model, można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo.

Beata Jasińska
📱 tel. 601 407 631
📧 beata.jasinska@yorkpromotion.comWięcej informacji

Kontakt

Kontakt York Promotion Beata Jasińska

York Promotion Beata Jasińska, Kowale

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie York Promotion Beata Jasińska