przyjazna Informatyczne usługi, Xcomp Sp. z o.o. sp.k., Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551945132
REGON: 811914821
KRS: 0000385091
Rok założenia:
1999

O firmie

Xcomp to firma która posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT. Od 2000 roku przedsiębiorstwo oferuje obsługę informatyczną firm z zakresu bezpieczeństwa sieci i obsługi aplikacji. Siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie.

Oferta

Jesteśmy zespołem informatyków, którzy oferują nietuzinkowe rozwiązania dla firm, które bazują na sieciach informatycznych. Oferujemy pomoc z zakresu bezpieczeństwa, ochronę danych, obsługi sieciowej i projektowej. Oprócz tego dostarczamy oprogramowanie dla firm i zapewniamy doradztwo informatyczne. Gwarantujemy również specjalistyczne szkolenia, które mają na celu polepszenie jakości zarządzania firmą przez Internet. Jesteśmy autoryzowanym partnerem: Microsoft, ARUBA, Networks, Fortinet, F-Secure, Vmware, Veeam, HP, Dell.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty infrastruktury IT, w ramach której
proponujemy Państwu:
  • wybór niezawodnych serwerów HP, Dell czy Huawei
  • wykonanie wirtualizacji serwerów i desktopów
  • kompleksowe gromadzenie, odzyskiwanie i archiwizację danych
Nasze usługi informatyczne kierujemy do przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Skupiamy wokół siebie wyłącznie najlepszych specjalistów z branży. Posiadamy odpowiednie narzędzia, procesy oraz specjalistów, dzięki którym możemy podejmować się najbardziej skomplikowanych zadań. Bez względu na ich lokalizację czy gałąź gospodarki. Działamy na terenie całej Polski, a także za granicą dla klientów z Danii, Niemiec, Ukrainy oraz Rumunii.

Nasze systemy backupowe dają nam możliwość odzyskania danych utraconych w wyniku uszkodzenia logicznego lub fizycznego. Zainstalowany przez nas sprzęt komputerowy otaczamy fachową opieką serwisową. Zapewniamy elastyczność działania, indywidualne podejście do potrzeb klienta, wielozadaniowość i profesjonalizm. Więcej informacji na temat działalności można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Zachęcamy do skorzystania z innowacyjnych usług firmy Xcomp. Z nami zarządzanie i bezpieczeństwo w sieci jest pewniejsze.

Artykuły

Usługa ochrony danych przez firmę Xcomp – gwarancja bezpieczeństwa i wsparcie dla Twojej organizacji
Usługa ochrony danych przez firmę Xcomp – gwarancja bezpieczeństwa i wsparcie dla Twojej organizacji
Usługa ochrony danych jest kluczowa dla każdej firmy, która dba o swoją prywatność oraz poufność informacji. Zaufaj profesjonalnym rozwiązaniom. Zapraszamy

Kontakt

Kontakt Xcomp Sp. z o.o. sp.k.

Xcomp Sp. z o.o. sp.k., Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Xcomp Sp. z o.o. sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.