Meble przystosowane do warunków morskich
Meble przystosowane do warunków morskich, Wytwórnia mebli okrętowych WOMEB, Rumia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5860015050
REGON: 190591315
Dodatkowe kontakty:

58 679 56 71

Rok założenia:
1987

O firmie

Wytwórnia mebli okrętowych Womeb mieści się w Rumi, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim, natomiast firmowe biuro znajduje się w Gdyni. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Włodzimierz Dudko produkuje meble i inne wyposażenie jednostek pływających. Posiada w tym zakresie ogromne doświadczenie, ponieważ działa na rynku od 1987 roku.

Oferta

Wyposażenie jednostek pływających różni się od sprzętów stosowanych w budynkach. Musi spełniać wymogi bezpieczeństwa i posiadać odpowiednią wagę, dlatego jego produkcją zajmują się wyłączenie wyspecjalizowane zakłady, takie jak Wytwórnia mebli okrętowych Womeb. Fabryka posiada nowoczesne urządzenia i zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, dlatego nawet największe i najtrudniejsze zadania nie są dla niej problemem. Meble produkowane przed firmę trafiają na wyposażenie statków oraz okrętów. Wytrzymałe, niepalne i estetyczne są bardzo funkcjonalne i sprawdzają się podczas długich rejsów. W każdym przypadku są produkowane indywidualne, na zamówienie.

Wytwórnia mebli okrętowych Womeb produkuje między innymi tradycyjne i lekkie meble takie jak kanapy, łóżka, krzesła i fotele. Wiele z nich jest tapicerowanych, co zwiększa komfort załogi lub pasażerów. W ofercie znajdują się również:
  • panele ścienne
  • panele sufitowe
  • obudowy okien
  • gretingi
  • poręcze
  • meble nietypowe, np. z giętego drewna
  • blaty
  • zlewy
Ponadto Womeb produkuje meble do restauracji, ośrodków wczasowych i hoteli. Tak jak w przypadku sprzętów okrętowych powstają one z najlepszych materiałów takich jak drewno, akryl i naturalne okleiny.

Więcej informacji oraz zdjęć dokumentujących zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Wytwórnia mebli okrętowych WOMEB

Wytwórnia mebli okrętowych WOMEB, Rumia

Opinie (0)

Opinie o firmie Wytwórnia mebli okrętowych WOMEB