Wynajem busów, lawet i dostawczaków - minimum formalności i atrakcyjne ceny
Wynajem busów, lawet i dostawczaków - minimum formalności i atrakcyjne ceny, Wypożyczalnia, Wynajem Samochodów Dostawczych, Busów, Lawet KLOI, Tychy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6341060443
REGON: 270549828

O firmie

Wypożyczalnia pojazdów Kloi działa od 2016 roku i ma siedzibę w Katowicach. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa z całego Śląska. Możemy zaoferować wynajem aut potrzebnych do przewożenia najróżniejszych towarów, maszyn czy urządzeń.

Oferta

Z naszych usług korzystają między innymi Klienci z Tych, Katowic, Gliwic, Mikołowa, Zabrza, Bierunia, Łazisk Górnych oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy im:
  • wynajem samochodów dostawczych,
  • wynajem busów,
  • wynajem lawet.
Prowadzimy wynajem krótko- i długoterminowy oraz wypożyczamy pojazdy, które podlegają regularnym przeglądom w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Są to samochody znanych i sprawdzonych marek takich jak Renault oraz Iveco. Doskonale sprawdzają się do podczas przewozu materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń z towarami sklepowymi, a także wielu maszyn i urządzeń.

W naszym taborze znajdują się następujące pojazdy:
  • laweta Iveco z hakiem 3,5 tony;
  • laweta Renault Master z wyciągarką elektryczną;
  • plandeka Iveco 12/EP ze skrzynią o długości 6 metrów, szerokości 2,10 metrów i wysokością 2,20 metrów;
  • plandeka Iveco 12/EP z windą o udźwigu 750 kg;
  • plandeka Iveco 10/EP z windą o udźwigu 750 kg;
  • plandeka Renault Master 8/EP z windą o udźwigu 750 kg;
  • przyczepa mała z DMC 2800 kg;
  • przyczepa duża z DCM 3500 kg.
Wszystkie pojazdy można wypożyczyć bez skomplikowanych formalności. Co więcej, stałym Klientom zapewniamy rabaty, a nawet możliwość skorzystania bezpłatnie ze strzeżonego i monitorowanego parkingu.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego po więcej informacji - wypożyczalnia pojazdów Kloi.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wypożyczalnia, Wynajem Samochodów Dostawczych, Busów, Lawet KLOI

Wypożyczalnia, Wynajem Samochodów Dostawczych, Busów, Lawet KLOI, Tychy

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.2
24 opinie
Opinie w Google

4.2/5

24 opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

burton.
burton.
Opinia z Google
1.0
26.05.2026
Żałosna firma. W dniu wczorajszym kontaktowałem się w celu wypożyczenia samochodu i otrzymałem informację, że zaraz ktoś oddzwoni, aby potwierdzić odbiór samochodu. Jak już można się domyślić nikt nie oddzwonił, a dzisiaj specjalnie nie odbierają, albo rozłączają jak tylko próbuję się dodzwonić. Zero profesjonalizmu i mierna obsługa. Poprzednie opinie najprawdopodobniej fałszywe, patrząc jeszcze na ich daty wystawienia w tym samym czasie.
Wika Olczyk
Wika Olczyk
Opinia z Google
5.0
13.04.2026
Polecam ❤️ wynajem samochodów Bardzo miła obsługa Dobry kontakt
Wojciech Biegacki
Wojciech Biegacki
Opinia z Google
1.0
30.11.2025
Zdecydowanie odradzam!
Keffir ek
Keffir ek
Opinia z Google
1.0
30.11.2025
nie polecam współpracy
K M
K M
Opinia z Google
5.0
29.07.2025
Wszystko sprawnie, szybko i przyjemnie. Polecam!
Sebastian Polak
Sebastian Polak
Opinia z Google
5.0
04.07.2025
Wszystko super, polecam duży wybór samochodów użytkowych. Auta z windami różnych długości fajna sprawa
Mirosław K
Mirosław K
Opinia z Google
5.0
25.06.2025
Bardzo fachowa obsługa, super pomocny właściciel. Polecam
Łukasz Jurasz
Łukasz Jurasz
Opinia z Google
5.0
18.06.2025
Bardzo dobra wypożyczalnia!
krzysztof kulczyk
krzysztof kulczyk
Opinia z Google
5.0
08.06.2025
Marta Kosiec
Marta Kosiec
Opinia z Google
5.0
18.05.2025
Dobry kontakt z właścicielem. Samochody nowe , zadbane . Cena uczciwa . Na pewno jeszcze skorzystamy :-)
Magda
Magda
Opinia z Google
5.0
18.02.2025
Polecam samochody sprawne i zadbane. Bardzo dobry kontakt z właścicielem
Łukasz Kuśnierz
Łukasz Kuśnierz
Opinia z Google
5.0
01.05.2024
Dawid Erm
Dawid Erm
Opinia z Google
5.0
07.04.2024
Polecam 100% fachowa obsługa, auta zawsze sprawne i gotowe do podróży 👍
szendzig
szendzig
Opinia z Google
5.0
28.03.2024
Wszystko sprawnie, samochody zadbane, kontakt z właścicielem na najwyższym poziomie. Polecam
Ania Lieber
Ania Lieber
Opinia z Google
5.0
28.03.2024
Szybka, miła i profesjonalna obsługa. Samochody nowe, sprawne i czyste. Brak zastrzeżeń, polecam.
Adam Zawilo
Adam Zawilo
Opinia z Google
5.0
28.03.2024
Polecam, miła obsługa
Alicja Kulczyńska
Alicja Kulczyńska
Opinia z Google
5.0
28.03.2024
Polecam, wszystko w porządku. Procedura wypożyczenia bardzo prosta 😊
Emil Cross
Emil Cross
Opinia z Google
5.0
28.03.2024
Super wypożyczalnia ekstra obsługa
Dawid Świerczyński
Dawid Świerczyński
Opinia z Google
5.0
28.03.2024
Polecam samochody nowe czyste zadbane i w dobrych cenach ✌️
Mateusz Bocheński
Mateusz Bocheński
Opinia z Google
5.0
11.01.2023
Procedura wynajmu prosta , wszystko się zgadza, polecam każdemu kto potrzebuję samochód użytkowy, szeroki wachlarz pojazdów. Polecam !
davv sy (Jamsza)
davv sy (Jamsza)
Opinia z Google
1.0
20.10.2022
:(
Dawid Wilk
Dawid Wilk
Opinia z Google
1.0
20.10.2022
Właściciel jest niepoważny, samochód z 2020r a opony z 16. Łyse zimówki, w wakacje w tym samym samochodzie na pytanie co to za opony odpowiedział ze musza dojeździć do końca sezonu 🤣, nadal są na aucie. Dodatkowo jak strzeliła rura od turbo w Czechach to okazało się ze nie ma assistance i płakał przez tel żeby wrócić autem 80km/H.
Kuba Piksa
Kuba Piksa
Opinia z Google
5.0
26.07.2022
😁
LeGo DuPlO
LeGo DuPlO
Opinia z Google
5.0
19.03.2021
Super wypożyczalnia wszystko szybko i solidnie biorę często samochody i nigdy mnie nie zawiodły 😀😀😀😀
Zobacz więcej (4)