Meble, zabawki i dekoracje do pokoi dziecięcych
Meble, zabawki i dekoracje do pokoi dziecięcych, Wyposażenie pokoju dziecięcego Kolorowy Pokoik, Bycina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691266081
REGON: 369318970
Rok założenia:
2018

O firmie

Kolorowy Pokoik to wyjątkowy sklep z artykułami dziecięcymi. Firma Dawida Bleichert z Bycina, w powiecie gliwickim, w województwie śląskim, za pośrednictwem internetu sprzedaje meble, zabawki i inne produkty przyjazne Państwa pociechom. Wyjątkowość oferty polega na tym, że znajdują się w niej między innymi artykuły wytwarzane na indywidualne zamówienie i to ręcznie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że w ręce dziecka trafią najlepsze jakościowo i bezpieczne przedmioty.

Oferta

Pokój dziecka to miejsce, które powinno zapewniać bezpieczeństwo, spokój i możliwość dobrej zabawy. Tradycyjne rozwiązania często się nie sprawdzają, dlatego warto zaufać profesjonalistom ze sklepu Kolorowy Pokoik. Firma posiada artykuły dziecięce produkowane na zamówienie i artykuły seryjnie wytwarzane, ale równie wysokiej jakości. Wszystkie są starannie wykończone, tak by z jednej strony przyciągać dziecko ciekawym kształtem, wzorami i kolorami, a z drugiej zapewnić mu bezpieczeństwo. Sprzęty dostępne w ofercie są więc atestowane i powstają z drewna, tkanin i innych, przyjaznych materiałów.

W Kolorowym Pokoiku można przede wszystkim kupić meble do pokoi dziecięcych. Są wśród nich łóżeczka, materace, komody, szafy i specjalne meble wyposażone w przewijaki. Nie brakuje również leżaczków bujanych, drewnianych koników, taboretów i akcesoriów w rodzaju podwieszanych sprzętów gimnastycznych, drewnianych namiotów i domków edukacyjnych oraz piankowych dywaników. Oczywiście w ofercie znajdują się kocyki, otulacze, koce, pledy i maskotki. Inne artykuły oferowane klientom to lampy w kształcie zwierząt i zabawki. Wśród nich znajduje się:
  • drewniane domki dla lalek
  • łóżeczka dla lalek
  • drewniane wózki dla lalek
  • lalki
  • maskotki
  • klocki magnetyczne
  • chodziki
  • wózeczki do ciągnięcia lub pchania
Uzupełnieniem oferty są artykuły dla mam, np. nosidełka, torby podróżne, plecki i butelki do karmienia niemowląt.

Więcej informacji dotyczących sklepu Kolorowy Pokoik i możliwość zakupienia wyjątkowych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Wyposażenie pokoju dziecięcego Kolorowy Pokoik

Wyposażenie pokoju dziecięcego Kolorowy Pokoik, Bycina

Opinie (0)

Opinie o firmie Wyposażenie pokoju dziecięcego Kolorowy Pokoik