Dodatkowe dane

Polecane oferty

Firma handlowo-usługowa Jędrol prowadzi Pensjonat Małgorzatka, który działa w Cyrhli, w Zakopanem n...
Planujecie niezapomniane wakacje? Chcecie odpocząć w spokojnym miejscu, w którym można będzie podzi...
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Przez ten czas poznaliśmy potrzeby naszy...
Prowadzony przez nas ośrodek wypoczynkowy znajduje się pięknej, malowniczej okolicy, gdzie odpoczną...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Krościenko nad Dunajcem w województwie małopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Juraszowa 28. Kod pocztowy do korespondencji to: 34-450 Krościenko nad Dunajcem. Kompletne współrzędne GPS to: 49.44143N, 20.43592E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: j.j.mikolajczyk@neostrada.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Wypoczynek w Krościenku" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Wypoczynek w Krościenku" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Krościenko nad Dunajcem jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 18 262 30 71 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Wypoczynek w Krościenku

Wypoczynek w Krościenku, Krościenko nad Dunajcem

Opinie (0)

Opinie o firmie Wypoczynek w Krościenku