Polecane oferty

Zapraszamy wszystkich miłośników gór i prawdziwego wypoczynku na łonie natury do odwiedzenia naszeg...
W naszych chatkach znajduje się salon z kominkiem i aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD. Zależy nam...
Do Państwa użytku przygotowaliśmy 56 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych, wyposażony...
Nasza willa znajduje się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, 3 kilometry od Białki Tatrzań...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Krościenko nad Dunajcem w województwie małopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Juraszowa 28. Kod pocztowy do korespondencji to: 34-450 Krościenko nad Dunajcem. Kompletne współrzędne GPS to: 20.43592N, 49.44143E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: j.j.mikolajczyk@neostrada.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Wypoczynek w Krościenku" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Wypoczynek w Krościenku" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Krościenko nad Dunajcem jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 18 262 30 71 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Informacje o działalności

Branża: Noclegi, kwatery prywatne

Opinie (0)