Dodatkowe dane

Polecane oferty

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu miejsc noclegowych. Pokoje są po generalnym remonc...
Mamy Państwu do zaoferowania możliwość spędzenia wyjątkowych wczasów w domu pełnym tradycji i kamer...
Tatry są niezaprzeczalnie jednym z najpiękniejszych miejsc w całym naszym kraju. To właśnie góry, k...
Od 1996 roku prowadzimy noclegownię w Tatrach. Zajmujemy się wynajmem pokojów zarówno w okresie zim...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Krościenko nad Dunajcem w województwie małopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Juraszowa 28. Kod pocztowy do korespondencji to: 34-450 Krościenko nad Dunajcem. Kompletne współrzędne GPS to: 20.43592N, 49.44143E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: j.j.mikolajczyk@neostrada.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Wypoczynek w Krościenku" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Wypoczynek w Krościenku" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Krościenko nad Dunajcem jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 18 262 30 71 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Opinie (0)