Tworzenie oraz montaż plakatów i banerów
Tworzenie oraz montaż plakatów i banerów, Wykonywanie Szyldów I Reklam Wojciech Ostrowski, Iława

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7441050746
REGON: 280127717
Rok założenia:
1988
Branża:

O firmie

Firmę Wykonywanie Szyldów i Reklam Wojciech Ostrowski prowadzimy od ponad 35 lat. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem szyldów, reklam i banerów na indywidualne zamówienie klientów. Nasza siedziba znajduje się w Iławie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Oferta

Tworzenie reklam to nasza pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Realizujemy gotowe projekty klientów, ale też jesteśmy sami we własnym zakresie przygotować projekt reklamy, którą następnie wyprodukujemy.

Naszą specjalnością są wydruki wielkoformatowe takie jak banery czy bilbordy, a także nadruki na przyczepach i plandekach. Poza tym w naszej ofercie można też znaleźć:
  • ulotki,
  • wizytówki,
  • plakaty,
  • tablice informacyjne,
  • litery przestrzenne,
  • materiały firmowe.
Uzupełnieniem naszej oferty jest usługa frezowania i grawerowania na tworzywach sztucznych i produkcja dekoracji odświętnych. Ponadto ozdabiamy witryny, pojazdy i nie tylko. Możemy zaproponować montaż reklam we własnym zakresie. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, wysoką jakość druku w wersji czarno-białej i kolorowej oraz terminową realizację zamówień.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Wykonywanie Szyldów I Reklam Wojciech Ostrowski.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wykonywanie Szyldów I Reklam Wojciech Ostrowski

Wykonywanie Szyldów I Reklam Wojciech Ostrowski, Iława

Opinie (0)

Opinie o firmie Wykonywanie Szyldów I Reklam Wojciech Ostrowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.