Remonty i wykończenia wnętrz
Remonty i wykończenia wnętrz, Wykończenia wnętrz - Frank Budownictwo, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8561924131
Rok założenia:
2021

O firmie

Firma Frank Budownictwo František Küffer istnieje na rynku od 2021 roku i działa w branży budowlane usługi. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo zachodniopomorskie, a siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Specjalizujemy się w remontach mieszkań i domów oraz wykończeniach wnętrz. Przeprowadzam prace zlecone zarówno w nowym budownictwie, jak i budynkach, które wymagają remontu czy odnowienia.

Mamy doświadczenie między innymi w suchych zabudowach, montażu drzwi czy podwieszanych sufitów. Ponadto zakres naszych prac obejmuje też:
  • montaż podłóg,
  • malowanie ścian i sufitów,
  • tapetowanie,
  • szpachlowanie ścian,
  • gładzie gipsowe,
  • montaż glazury,
  • montaż terakoty.
Nasze usługi obejmują także prace w zakresie instalacji, w tym hydraulicznych, grzewczych i elektrycznych. Podejmujemy się montażu instalacji, ale też przeprowadzamy modernizacje czy naprawy. Można również nam zlecić wykonanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Działamy z zespołem doświadczonych hydraulików, elektryków i fachowców od wykończeń.

Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy i chętnie proponujemy ciekawe rozwiązania.

Nasi fachowcy cechują się profesjonalizmem i skrupulatnością, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. Do tego zapewniamy terminowość.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje plany budowlane.

Artykuły

Wykańczanie karton-gipsem - czy warto? Wykończenia wnętrz - Frank Budownictwo
Wykańczanie karton-gipsem - czy warto? Wykończenia wnętrz - Frank Budownictwo
Zastosowanie karton-gipsu w pomieszczeniach mieszkalnych. Sprawdź, jakimi właściwościami cechuje się ten materiał i w jakich sytuacjach warto go zastosować.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wykończenia wnętrz - Frank Budownictwo

Wykończenia wnętrz - Frank Budownictwo, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Wykończenia wnętrz - Frank Budownictwo


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.